• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Psden anlıyanlar yardımcı olabilirmi?

MidnightBlue

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eyl 2011
Puanı
4
Arkadaşlar Sadece Motoru gösterebilirmisiniz sanki daha hoş olucak gibime geLdi , yeni aldıgım motor bu arada forumun yarısı biliyodur nerdeyse :) neyse fotoğrafı vereyim spoiler ile veriyorum
8515598637_4605200761111_1509109551_n_1.jpg

Anlamıyanlar öneri ve görüş yapmasın sadece istediğim arka planı yok edip sadece motorun gözükmesi , konuyu dağıtıcak veya hakaret içeren söz yazanlar cevap verme gereği bile duymadan moderatörlere bildirilicektir .

Arkadaşlar Sadece Motoru gösterebilirmisiniz sanki daha hoş olucak gibime geLdi , yeni aldıgım motor bu arada forumun yarısı biliyodur nerdeyse :) neyse fotoğrafı vereyim spoiler ile veriyorum
8515598637_4605200761111_1509109551_n_1.jpg

Anlamıyanlar öneri ve görüş yapmasın sadece istediğim arka planı yok edip sadece motorun gözükmesi , konuyu dağıtıcak veya hakaret içeren söz yazanlar cevap verme gereği bile duymadan moderatörlere bildirilicektir .
Ben derimki motoru araba olmayan bir yere götür ve çek

Geri