• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PSP mi IPOD mu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 0n3layn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

0n3layn

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Ağu 2013
Puanı
0
Arkadaşlar ben hayatımı Android ve Bilgisayar ile geçirdim. Farklı şeyler denemek istiyorum. Bi yanım ipod al diyor fakat onun yaptıgı çogu şeyi telefonumda yapıyor ama gel gelelim apple. Bi yanımda psp istiyor fakat oyunları paralı olmakla birlikte daha önce hiç kullanmadım bi sıkıntı çekermiyim. Yardımlarınızı bekliyorum

Şimdi oyun oynamak istiyorsan Psp alacaksın ama şunu belirteyim artık Psp'den fazla bişey bekleme bu zamana kadar çıkmış oyunları oynayabilirsin Psp oyunlarına para vermene gerek yok kendin bile kırabilirsin makinayı.

İyi Forumlar.

Oyun oynamak istiyorum fakat neden birşey beklemeyecegim onu anlamadım . ayrıca modelleri arasında çok fark olurmu Vita zaten alamam

Psp'deki grafiklerden bahsediyorum daha oyun beklentin olmamasından bahsediyorum yani zaten şuana kadar çıkmış güzel oyunları var kırarsın oynarsın rahat rahat modelleri arasında illaki fark olur sen son çıkanını almaya çalış.Vita'ya zaten şuanda fazla bir oyun çıkışı yok en son Killzone çıktı.

Geri