• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PTTKart'ı Paypal ile İlişkilendirmek

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
3ak1.jpg

Bugün Steam'e gelen müthiş indirimleri görünce o anki heyecanla oyunları alayım dedim ama Kart bilgilerini yazıp alışverişi tamamla dediğimde hata verdi. Elimde ki kart PTTKart ve sanırım bunları yurtdışında kullanamıyoruz. Bunu paypal ile nasıl ilişkilendirebilirim? Yani internetten paypal aracılığıyla alışveriş yaptığımda faturanın PTTKart'ım üzerinden kesilmesini nasıl sağlayabilirim?

Bende kredi kartla alcaktım skyrimi indirmde diye ne yazakki hata verdi sanal kart olması lazmmış yane onlineye açık olmassı lazmmış nerden alcam bilmyrm şuan çıldırcam 1gün kaldı skyirmin bitmesine

Olmaz öyle, ptt kart veya atm kartı (bankamatik) ile online işlem yapamazsın.

Evladım sen niye bütün konuları hortlatıyosun :D

Geri