• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pubg Bağlantı Zaman Aşımına Uğradı 3.7.26 -

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Son güncellemeden sonra bu hatayı almaya başladım ne yaptıysam çözüm olmadı bir türlü oyuna giremiyorum kaç gündür.

lO5GYX.jpg

Çözüm konusunda fikri olan var mı?

-----------------------------------------

Çözüm: Sorun ağ bağlantıları ile ilgili gizi gözüküyor tam olarak neyden kaynaklı emin değilim. Etherneti devre dışı bırakıp Wi-Fi ile bağlandım sorunsuz girdi. Anakartımda 2 ethernet girişi var, kabloyu diğer kullanmadığım ethernete bağladım yine oyuna girdi. Ama asıl kullandığım ethernete takılı iken kablo oyuna girmiyor. Belki size bir fikir verir bu durum.

kaç gündür oyuna mı giremiyon ? ben baktın oynama saatin 10 saat :D sonra bana sözünü tutmadığın için sana yardım yok :P

nasıl çözdün kardeş aydınlatır mısın?

Çözüm: Sorun ağ bağlantıları ile ilgili gizi gözüküyor tam olarak neyden kaynaklı emin değilim. Etherneti devre dışı bırakıp Wi-Fi ile bağlandım sorunsuz girdi. Anakartımda 2 ethernet girişi var, kabloyu diğer kullanmadığım ethernete bağladım yine oyuna girdi. Ama asıl kullandığım ethernete takılı iken kablo oyuna girmiyor. Belki size bir fikir verir bu durum.

Abi steam yollarmısınız ekliyim ben bu sektörden boşuna elimi kolumu çekmedin yani ))) :D

Geri