• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PUBG FPS Arttırma Programı

cosmasa123

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eyl 2015
Puanı
0
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1170516116 Şu Program sayesinde FPS çok arttı arkadaşlar sizlerde yararlanın istedim.

[h=2]Oyun ve PC Optimize Programı[/h]
Sorun yaşadığınız oyunlar mı var ? Bilgisayarınızdan tam performans mı alamıyorusunuz! İşte size özel programımız: Güncel Takip İçin programımızın oluşturulma süreci oyunlarda doğan FPS ve Ping problemleri ile oldu. Önce kendim ve arkadaşlarım için bir şeyler yapayım derken baktım ki 3000 kişiden fazla insana ulaştı programım. İşte bu nedenle geliştirmeye devam ediyorum. Biraz süreç alıyor ama desteklerinizi esirgemeyin arkadaşlar. Artık Uygulama veya Oyun Farketmeksizin Ram Cache temizliyor. Windows gereksiz uygulamaları kapatıyor. Size iyi bir performans sunmayı hedefliyorum.
[h=3]
PUBG , CS - GO , GTA 5 , H1Z1 FPS ve Ping problemini düzelttik[/h]En son güncellemeyle birlikte artık bilgisayarınızdaki ram yiyen uygulamalarıda düzeltiyor. Temp klasörünüzü temiz tutuyor. Bunu bilgisayar başladığında yapmaya devam ediyor. Daha bir çok özellik hemide ücretsiz kardeşlerim.
[h=3]
Ekran Görüntüleri Başlangıçta[/h]
[h=3]
Son Güncelleme ile[/h]
[h=3]
Program Dünden Bügüne Video[/h]
Program Konusunda Hedeflerim

1. Oyunlardaki FPS Artışı ve Performans Artışı.
2. Bilgisayar Optimizesi ve Performans Artışı.
3. Oyuncuların birbirleri ile iletişiminin Artışı
4. Olası bağlantı hatalarını ve render problemlerini düzeltmek.

Geri