• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile grafik ayarlarını değiştirme!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
PUBG-Mobile-cozunurluk-ayarlarini-degistirme-ve-Lag-giderme.jpg

Gelmiş geçmiş en iyi mobil aksiyon oyunu olarak nitelendirilen PUBG Mobile kitleleri kendine çekmeye devam ediyor. Bu makalemizde ise çözünürlük ayarlarını değiştirme ve Lag giderme yolundan bahsediyoruz!

PUBG Mobile çözünürlük ayarlarını değiştirme ve Lag giderme!

Kısa süre önce mobil platformlara çıkışını yapan PlayerUnknown’s Battlegrounds diğer adıyla PUBG, masaüstü sürümündeki başarısını mobil sürümde de devam ettiriyor.

Hızla popüler olan oyun, birçok akıllı telefonu bir hayli zorlamakta. Zira zaten hali hazırda takılmalara sebep olan oyun, donanımsal dar boğazlar sebebiyle birçok kullanıcı çileden çıkarabilmekte. Dolayısıyla oyunu daha akıcı oynayabilmeniz için oyundaki çözünürlük ayarlarını değiştirme ve Lag gidermeyolundan bahsettik.

Çözünürlük ayarlarını değiştirme:

Not: Başlamadan önce sistem dosyalarına müdahale edileceği ve ve 3.Parti bir yazılım kullanılacağı için tüm sorumluluğun kullanıcıya ait olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

PUBG-Mobile-cozunurluk-ayarlarini-degistirme-ve-Lag-giderme-2.jpg

Adım 1: Öncelikle ES Dosya Yöneticisi uygulamasına ihtiyacınız olacak. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirin ve şu yolu izleyin: “Uygulamanın Yüklü Olduğu Bellek” > Android > Data > com.tencent.ig > Files > UE4Games > Shadow Tracker > Shadow-Tracker- >Saved > Config > Android > UserCustom.ini
Adım 2: Var olan “UserCustom.ini” dosyasının bir kopyasını alın ve güvenli bir yerde boş bir klasöre yapıştırın. (bir aksilik durumunda değiştirebilmek için)
Adım 3: Özelleştirilmiş “UserCustom.ini” dosyasını aşağıdan indirin . Dosyayı aynı konuma kopyalayın ve değiştirin.
Adım 4: PUBG Mobile‘ı çalıştırın ve değişiklikleri görüntülemek için Ayarlar > Grafikler sekmesine gidin. Kademeli birçok farklı grafik ayarının geldiğini görebilirsiniz. Cihazınıza en uygun olanını seçin.

Daha iyi Ping oranı ve Lag giderme için:

Adım 1: İlk önce PUBG Mobile‘ı çalıştırın ve oturum açtığınızdan emin olun.
Adım 2: Giriş ekranında, ara yüzün en üstünde Sunucu kısmına girin. Avrupa veya Asya sunucusunu seçtiğinizden emin olun. Bu sunucular hem yeni eklendiği, hem de konum itibari ile yakın oldukları için size daha iyi bir ping oranı sağlayacaktır.

:: ES Dosya Yöneticisi Google Play Store sayfası!
:: Özelleştirilmiş “UserCustom.ini” dosyası!

Geri