• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile’ın İkinci Büyük Güncellemesinden Detaylar!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
[h=2]PlayerUnknown's Battlegrounds'un mobil versiyonunun ikinci güncelleme notları paylaşıldı.

[/h][FONT=&quot]Xbox One ve PC platformunda deli gibi satan PlayerUnknown’s Battlegrounds geçtiğimiz haftalarda mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanmıştı.

[/FONT]

[FONT=&quot]
playerunknown-s-battlegrounds-mobile-a-arcade-modu-egitim-alanlari-gibi-yeni-1255747.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]Güncellemesinden bu yana iki defa güncelleme alan yapım, son güncellemesi ile oyunculara sürpriz bir içerik sundu. 40 milyondan fazla oyuncuya sahip olan başarılı yapım, 23 Nisan’da ikinci kez güncellenerek 0.4.0 sürümüne yükseldi. Gelen güncelleme ile oyuna Arcade modu ve Eğitim Alanları eklendi. Güncelleme ile savaş ile ilgili ince ayarlar, taşıtlarda, sesli sohbetlerde ve arayüzler de geliştirmeler yapıldı ve oyun içerisinde yer alan mağazaya yeni kozmetik ürünler eklendi. Oyuna gelen Arcade moduna, oyuncular dilerlerse tek başına dilerlerse de arkadaşlarıyla giriş yapabiliyorlar. Her Arcade karşılaşmasında, altı varyasyondan biri rastgele seçilirken, her varyasyon için de üç maç kuralından birisi rastgele seçiliyor.[/FONT]
[FONT=&quot]Oyuna gelen eğitim alanı ise oldukça ilgi çekici özelliklere sahip. Eğer oyunda bütün silahları kullanabilmek ve hangi silahınızın favori silahınız olduğunu belirlemek için eğitim alanına girmenizi öneririm. Eğitim alanı sizler için bir nevi kendinizi geliştirebileceğiniz yada ısınmanızı sağlayacak bir mod diyebiliriz. Eğitim Alanları, tüm silah ve eşyaları denemek isteyen oyuncular için hazırlanmış özel bir alandır.[/FONT]
[FONT=&quot]Oyuna 23 Nisan’da gelen güncelleme ile yapılan değişiklikler şöyle:”[/FONT]

1. Takip işlevi (hem paraşütten önce hem de indikten sonra) eklendi.
  2. Otomatik kapı açma eklendi, Ayarlar’dan etkinleştirilebilir.
  3. Birden çok eşya alma sırasındaki duraklama otomatik olarak düzeltildi.
  4. Sonuç ekranına performans tablosu eklendi.
  5. Yeni bir arka plan eklendi: Dusk (Alacakaranlık).
  6. Sandık içeriği görüntülerken 2 sütun ve 3 sütun görüntüsü arasında geçiş yapabilirsiniz.
  7. Takım arkadaşının elendiğini gösteren simge bir süre sonra kaybolacak.
  8. Adım atma, kullanıcı arayüzü, taşıt, Mavi Bölge’ye giriş/çıkış ses efektleri ayarlandı.
  9. Sesli sohbet sorunları giderildi:
  10. a) Bazı oyuncuların bahsettiği oyunun kapanması problemi çözüldü.
  11. b) iOS’taki Bluetooth kulaklık problemleri giderildi. (Henüz tamamen ortadan kaldırılmadı).
  12. c) Android’deki oyuncuların mikrofona bağlı olmadığı durumlarda oyunun hata görüntelememe durumu düzeltildi.
  13. d) Daha fazla cihaz desteği eklendi.
  14. Zıplama hızlı koşmadan etkilenmeyecek.
  15. Duvarın yanındayken nişan göstergesi kamera tarafından engellenmeyecek.
  16. Yana eğilme: Hareket hızı artırıldı ve‘’Eğil ve Dürbünü Aç’’ ve ‘’Eğil ve Ateş Et’’ hareketleri eklendi.
  17. 4x ve 8x modundaki dürbünde görüntü problemi giderildi.
  18. iOS’ta 3D Touch ile ateş edilebilecek.
  19. Saldırı ya da yenilgi animasyonları eklendi.
  20. Öldükten sonra, görüntü öldüren kişiye geçecek.
  21. Sonuç ekranı günlük ödül sınırlamalarını gösterecek.
  22. Ateş etme animasyonları geliştirildi.
  23. Savaş deneyimi geliştirildi:
  24. a) Titreşim geliştirildi.
  25. b) Tuş geribildirimi geliştirildi.
  26. c) Yana eğilme animasyon hızı artırıldı.
  27. d) Saldırı alma animasyonları geliştirildi ve rastgele hale getirildi.
[FONT=&quot]Taşıt Ayarlamaları:[/FONT]

1. Motorlar için dönme hileleri eklendi.
  2. Arabalara Nitro motorları eklendi.
  3. Önceden kullanılan taşıtlar, küçük haritada işaretlenecek.
[FONT=&quot]Yeniden Adlandırma kartı eklendi. (1 kere kullanılabilir.)[/FONT]
[FONT=&quot]Oyun içi mağaza:[/FONT]

1. Seviye 1 kuponları eklendi.
  2. Eşyalar ve sandıklar artık Mağaza’dan alınabilir.
  3. Yeni kıyafetler eklendi. Bölgeye özel kıyafetler yakında geliyor.
  4. Ek kıyafetleri para karşılığı yok ederek para iadesi alabilir bununla ve yeni kıyafetler alabilirsiniz.
[FONT=&quot]Sesli Sohbet: Grup kurduktan sonra sesli sohbetin durması problemi çözüldü.”[/FONT]

Geri