• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pubg msvcp140.dll ve vcruntime140.dll Hatası Çözümü %100

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan fago277
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fago277

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Eyl 2019
Puanı
0
Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim ve belki bu konu daha önce açılmıştır ama ben yinede ilk konumu bununla açayım dedim. Çünkü bu durum beni baya uğraştırmıştı ve sinir etmişti
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
( Bende belki birilerinin işine yarar diye açayım dedim bu konuyu ..

Evet başlıyalım arkadaşlar ;
1) İlk olarak Uninstall Software, Remove Programs, Easy Delete - Revo Uninstaller Pro buradan bu programımızı indirip kuruyoruz.
2) Kurduktan sonra bilgisayarımızdan Program Ekle ve Kaldır kısmına geliyoruz.
3) Program Ekle ve Kaldır kısmında arama yerine C++ yazıyoruz ve orada çıkan bütün herşeyi kaldırıyoruz. (İlk Önce Elle Programla Değil)
4) Bazı C++ programlarını kaldıramayabilirsiniz. Bu durumda Revo Uninstaller'a girip oradan temiz bir şekilde kaldırabilirsiniz.
5) Daha sonra Download Visual Studio 2015 için Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir from Official Microsoft Download Center buradan bu programımızı indirip kuruyoruz. (Buradaki programda 2015 sürümleri var)
6) Ve son olarak İndir Redist Installer rar buradan bu programımızı indirip , yönetici olarak çalıştırıp kuruyoruz. (Buradaki programda diğer sürümleri var)

Rar Key : PUBG

Arkadaşlar eğer Revo Uninstall programını full olarak indirmek isteyen olursa buradan indirebillirler ;

İndirme Linki : İndir Revo Uninstaller Pro rar

Rar Key : PUBG

Evet arkadaşlar umarım işinize yarar ve sorununuz çözülmüş olur..
:)

Geri