• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

pureLove buraya yumruk havaya

SemihBurak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2009
Puanı
208
Evet herkesin merakla beklediği tütün ve alkollü mamüllere gelen zam ile alakalı bilimsel açıklama ve son fiyatlar hakkında ki durumları şimdi Fethiye deki Hakan arkadaşımıza bağlanarak detaylı bir şekilde alıyoruz.

- Buyur Hakan'cım söz sende. :D [MENTION=207644]pureLove[/MENTION]

Sigaraya daha zam yok. Zamlı sigara satanlardan almayın. Tüm bira çeşitlerine 50 kr. zam geldi. Dün video paylaşmıştım zaten. Ağır alkole (Rakı, Votka, Viski vs.) zam çok gelmiş. Örneğin 100CL. Yeni Rakı 109.00TL'yken şuan 120.00TL.

Sigaraya daha zam yok. Zamlı sigara satanlardan almayın. Tüm bira çeşitlerine 50 kr. zam geldi. Dün video paylaşmıştım zaten. Ağır alkole (Rakı, Votka, Viski vs.) zam çok gelmiş. Örneğin 100CL. Yeni Rakı 109.00TL'yken şuan 120.00TL.

içen vergi içiyor TEKEL kayıtlarına göre sigara tüketimi azalıyor herkes kaçak yada tütüne yöneliyor ama :D

içen vergi içiyor TEKEL kayıtlarına göre sigara tüketimi azalıyor herkes kaçak yada tütüne yöneliyor ama :D
Herkes tütün içmeye başladı. Kaçak alkol içmeye başladı. Kolonya içen bile var..
Sigaraya an itibari ile hala zam gelmedi. Zamlı sigara satanları ihbar edebilirsiniz.
Evet. Şikayet edebilirsiniz. TAPDK (Alkol ve Tütün satma belgesi) belgelerini alıyorlar ve iş yerini kapatıyorlar. Aynı kişi tekrar belge alamıyor.

Herkes tütün içmeye başladı. Kaçak alkol içmeye başladı. Kolonya içen bile var..

Evet. Şikayet edebilirsiniz. TAPDK (Alkol ve Tütün satma belgesi) belgelerini alıyorlar ve iş yerini kapatıyorlar. Aynı kişi tekrar belge alamıyor.

alkol sigara kullanmadığımdan bunları bilmiyordum iyi oldu öğrendiğim şikeyet edilebilir sonuçta oda haksız kazanç.

alkol sigara kullanmadığımdan bunları bilmiyordum iyi oldu öğrendiğim şikeyet edilebilir sonuçta oda haksız kazanç.

Ya ben söyledim de gidip şikayet etmeyin adamı. Zaten bir sigaradan maksimum 0.40 kuruş kazanılıyor. Zam haberi geldiği an adam 50 kuruş 1 lira koyup kârını arttırıyor. Her taraf Şok, BIM, A101 işleri kesiyor.. Çoluk çocuk okutan mı dersin borç ödeyen mi dersin. Bu yüzden şikayet etmek yerine haksız kazançta olsa uyarıp geçmek en iyisi olacaktır.

Bu nedir ya artık vergi manyağı olduk sarma alıyoruz adam hızlı kurusun diye gaz basmış bonzaimi içiyruz sigaramı belli değil yurt dışına giden olursa kaçak getirticem.

Ya ben söyledim de gidip şikayet etmeyin adamı. Zaten bir sigaradan maksimum 0.40 kuruş kazanılıyor. Zam haberi geldiği an adam 50 kuruş 1 lira koyup kârını arttırıyor. Her taraf Şok, BIM, A101 işleri kesiyor.. Çoluk çocuk okutan mı dersin borç ödeyen mi dersin. Bu yüzden şikayet etmek yerine haksız kazançta olsa uyarıp geçmek en iyisi olacaktır.

uyarırız ya sadece direk şikayet olmaz zaten :D

Sigara kullanmıyorum da kullanıyor olsam gördüğüm her zamlı satanı anında şikayet ederdim. Kimsenin kimseye acıyacak hali kalmadı. Çakal esnaftan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden nefret etmiyorum ya.

Ayrıca o tarz herifleri uyarsan küfürle kovulursun dükkandan.

Güne zamla başlamak. :beer

MoyWdN.jpg

l3y9Pr.jpg

Son düzenleme:
Geri