• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

pureLove - Tekelde 20'lik Vodka ?

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
[MENTION=207644]pureLove[/MENTION]

Bu fiyat listelerine bakıyorum ama göremedim hiç internette. 20'lik vodka satışı var mı? Varsa fiyatları nelerdir? Bilen arkadaşlar başta işin ehli Hakan olmak üzere cevaplarsa çok sevinirim :D 20'liği napcan demeyin işte 20'lik lazım :D

20CL. tüm alkol çeşitlerinin marketlerde satışı durduruldu. Sadece bar, resteurant, otel tarzı yerlerde bulunuyor. Büfe-Market adı altında satanında önceden elinde kalmıştır.

Sana 20 CL. ne lazım? Söyle bana kargolayayım sana. Parasını gönderirsin.

ya bugün yurttaki çocuklar evlerine gittiler de biraz da muhafazakarlar hani onlar varken içmiyorum fırsatını bulmuşken boş içeyim dedim :D Kargolasak çok geç olur pazartesiye gelirler :( Peki tekelde bulursam eğer alayım mı skt falan yok demi bunlarda :D

ya bugün yurttaki çocuklar evlerine gittiler de biraz da muhafazakarlar hani onlar varken içmiyorum fırsatını bulmuşken boş içeyim dedim :D Kargolasak çok geç olur pazartesiye gelirler :( Peki tekelde bulursam eğer alayım mı skt falan yok demi bunlarda :D

Alkolde son kullanım tarihi olmaz. Votka ve rakıda kristallenme; şarapta tortulanma olur. Öyle bile içsen sıkıntı olmaz. Sadece tat biraz değişir.

Hakan bana 100cl Chivas (12 Yıllık), 100cl Olmeca ve 100cl Tekirdağ rakı nın fiyatlarını söyleyebilir misin acaba? [MENTION=207644]pureLove[/MENTION]

Geri