• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

pureTime # Röportaj # 24 Kasım 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigamelogo.png

Adı Soyadı : Ozan KALENDER

Yaşadığı Şehir : Edirne

Memleket : Bursa

Meslek :
Üniversite Öğrencisi

Tuttuğu Takım : Fenerbahçe <3

Burcu : Yengeç

lblwj.png

Hobileriniz : Sinema'ya gitmek,Koşmak,Yüzmek

Fobileriniz : Okul :D

Forumdaki İlk Nick'i : pureTime

Silkroad İle Tanışması : 2007

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Yeni insanlar, yeni bilgiler ve güzel vakit geçirmek için

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Hiç düşünmedim aklıma geldi birden :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Kendini beğenmişlik,Cahillik,Saygısızlık

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Su sporu.Suyu sevdiğim için ondan ayrı kalmak istemedim :)

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Robert Downey Jr

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Kulağıma güzel gelen her türlü müziği dinlerim ama şu aralar favorim "Trap"

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Seyahat etmeyi severim çok.Çok yere gittim üşengeçlikten yazmak istemiyorum şimdi :D

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Kore - Japonya - Çin

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Master Türkçe
Terk-i Diyar : Dangerous

Antibiotic : Cana yakın sempatik
Intensify : İyi adam
xbox360 : Ağır abi

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Yemek yapmayı bilmem ama çok güzel tatlılar yaparım :D

En sevdiğiniz renk ? : Kırmızı - Beyaz ve Yeşil

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : -

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Denizdeyken platinum içip sonra denize girmek :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Sevgilimin yanı <3

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Babam

Hayvan besliyor musunuz ? : Hayır

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Hafif Beyaz Ten, Bal Köpüğü veya Bakır Kızılı Saç, Max : 1.70 cm Boy, Bakımlı

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Jim Carry :D

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Çok sevmişse eder :)

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Yuva kurup iyi ve mutlu bir ailemin olması ve iyi bir iş sahibi olmam.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Gayet güzel :D

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Yok

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Tam kıvında gayet güzel :)

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Jim Carry :D

Fotoğrafın filan yokmu merak ettim şimdi. :D

Geri