• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

R10 Account satışı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HasanEfe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
6
Arkadaşlar C Programlama diline başlıyorum ordanda webmasterlığa inşallah neyse sonuçta R10 acc almam gerek. Bu forum önceliğim burdan satan varsa ulaşsın yoksa nereden bulabilirim söylerse çok sevinirim max 25TL vericem account için.

Şu an zaten 20-25-30 TL ye hesap satanlar var ama güvenemiyorum önce parayı vereceğim için. Forumdan satan yada tanıdığı olan falan ulaşırsa anca öyle güvenebilirim.

25 liraya anca 0 davetiye kodu ile alınmış 0 account veririm 0 mesajlı 0 post lu

Mesaj ve postun avantajı nedir ? Onu ben de yapıcam bide 0 davetiye koduyla alınmış 0 account nedir 0 olması daha iyi değil mi? Risksiz işte

GT-I8190 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

ya bende 2 tane var birini ben kullanıyorum Kyuza nick'i . 40 tane msj ı fln var 2010dan beri var, biri 2013 de davetiye ile almıştım daha iyi ama işime yaramıyor 0 mesajlı diye 25 lira

hayır erzurumdayım. ziraat bankası hesabım var sms bankacılığı ile kontrol edebiliyorum

Tamam ben parayı toparlıyim özel mesaj atıcam sana

Ben öğrenciyim yediğim yemek 2tl 25 lirayı ayarlamam lazım tabii, maksimum 1 haftaya atarım. Paypaldan hesaba para çektim o yatsın ordan yollicam

Yazdım ya 1 hafta max diye saat mi atayım ?

adamdaki rahatlığa bak kullandığı nicki veriyo bide :D r10dan biri görmesin patlar o üyelikler demedi demeyin

davetiye kodu ile yasak değilken alındı ne var bunda ? görsede bişey olmaz

Geri