• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

R10 Davetiye kodu.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sh3II
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Katılıyorum kimse vermez. Benim var ama bende veremem :) Neden dersen;

Sitede bir yanlışın olursa ve ceza alırsan yada banlanırsan sana olan bana da oluyor. :) Bu riske girmek istemiyorum ve diğer kişilerinde bu riske gireceğini sanmıyorum :)
Bu tür konular sadece maxigame'de değil bir çok sitede mevcut herkes davetiye istiyor ama alan kişi sayısı 0 :)

Benim öyle bir amacım yok sadece dedicated alırken isteklerim oluyor konu altından belirtmek istiyorum.

2 ağustos 2012'den beri davetiye sistemi kullanılmıyor r10'da.Eğer düzgün bir siteniz var ise manuel başvuru yaparak üyeliğinizi onaylatabilirsiniz.

istersen üyeliğimi satabilirim pek kullanmıyorum artık

Eğer var ise bende alabilirim.
bilişim şirketi kurdugum halde başvuru yapamıyorum kapatmışlar eğer kod yollayacak biri varsa 10 tl cebine havale ederim (Vodafone ) :D
Her hangi bir sorun çıkmaz sadece sunucu ve web site için bir kaç konu açmak için gerekiyor yardımcı olan olursa sevinirim

Geri