• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

R10.net davetiyesi

HasanEfe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
6
Arkadaşlar davetiye dağıtımı sanırım hala aktif elinde davetiyesi olan satan veya olmadı güvenemiyorsanız(Sanırım davetiye gönderilen kişi ban yerse gönderen de ban yiyormuş.) üyelik satan varsa o da olabilir satıcaklar öm ile fiyat belirtirse iyi olur. Bedava vermek isterseniz de üyeliği direk gönderebilirsiniz davetiye için ise sıkıntı olmaz pek sorun çıkarmam bilgi almak için kullanacağım zaten

Arkadaşlar davetiye dağıtımı sanırım hala aktif elinde davetiyesi olan satan veya olmadı güvenemiyorsanız(Sanırım davetiye gönderilen kişi ban yerse gönderen de ban yiyormuş.) üyelik satan varsa o da olabilir satıcaklar öm ile fiyat belirtirse iyi olur. Bedava vermek isterseniz de üyeliği direk gönderebilirsiniz davetiye için ise sıkıntı olmaz pek sorun çıkarmam bilgi almak için kullanacağım zaten
benim içinde yazdıkları geçerlidir sadece bilgi için kullanıcam yollayın hayrına 1 davetiye

istersen üyeliğimi 500 TL ücret karşılığında satabilirim

isteyen alır isteyen almaz ben şartımı söylemişim ayrıca üye olmadan gold üyelik nasıl alıcaksın

Geri