• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ragnarok hakkında süper bilgi :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan vermidoN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vermidoN

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Tem 2012
Puanı
0
Sa hacılar

Ragnarok online'ın türkçe web sitesinden üye olmak bayaa zor olmuş. O yüzden azıcık yardımcı olayım size ;)
Ben başta sıkıntı çekmiştim üye olurken ama şimdi anlatıcam siz zorluk çekmeyin diye :D
İlk önce bi gravity hesabı açıyosunuz.
GRAVITY GATEWAY - Create an Account

Burda üyelik bilgilerinizi girip hesabı oluşturduktan sonra anasayfadan oyun hesabı yönet kısmına tıklıyoruz. ordan sonra çıkan pencerede
erkekseniz "hemme" kızsanız "femme" yi seçip kırmızı yazıya tıklıyoruz.

Böylelikle başka bi pencere açılıp size kullanıcı adı ve şifre veriliyor. bu kullanıcı adı ve şifreyle beraber RAgnarok online'ın
Ragnarok Online
sitesine gidip ordaki giriş kısmına yazıyoruz böylelikle oyun için üyeliğiniz başlamış oluyor.
eğer olurda şifre değiştirmek isterseniz hani olur ya :D giriş kısmında hesap yönetimine girip, ordan şifre değiştir kısmından yapabilirsiniz ;)

Hadi paşalar kolay gelsin :D

Geri