• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Raiderz İlk Bakış Videolu (RecLast)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
Merhaba Arkadaşlar.
Daha önce yapmış olduğum RaiderZ incelemesinde (Tam olarak bu link) bazı arkadaşlar videolu bi tanıtım yapmamı istemişlerdi. Bende sizler için elimden geldiğince bi videolu tanıtım yapmaya çalıştım. Aliveingames simgesini kullandım umarım bunun için yönetici arkadaşlarım kızmaz. Herhangi bi link bulunmamakta.Elimden geldiğince saygı çerçevesi içinde anlatmaya çalıştım. Umarım herkesin hoşuna gider. Hata ve eksiklerimiz varsa konu altında bildirebilirsiniz. Herkese İyi Seyirler...

RaiderZ İlk Bakış RecLast - YouTube

RecLast

Teşekkürler :) Video çekmek kolayda asıl olay o videonun boyutu. Küçültsen video bozuluyor küçültmesen upload etmek tam bir dert. Önce ona bi çözüm bulmam lazım ona göre devam videolarım olacak :)

Geri