• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ram Farkı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar soğutuculu veya soğutucusuz ram kullanış olarak farkediyomu baktığında bir demir parçası bir yararı var mı bunun şuandaki ramim soğutucusuz bir fark görmedim 2. bir ram almayı düşünüyorum soğutuculumu alsam düz mü oyun için istiyorum

edit: bide ram boyutu farkedermi şuandaki ramim diğer ramlere göre daha ince ve küçük boyutun küçülmesi kasma yapar mı

şuanda kullandığım ram bu

http://www.n11.com/kingston-8-gb-1600-mhz-destkop-pc-ram-kvr16n118-P50936336

4 slot var 4 ünüde doldurmak istiyorum baştan hata yapmayım aynısından 3 tane daha alsam sorun olur mu yoksa git baştan soğutuculu mu al dersiniz

Son düzenleme:
Verdiğin linkte ram'ın CL değeri 11 CL değeri ne kadar düşük olursa Ram daha kaliteli olur. hızı daha farklı olur. CL değeri aslında Ramin geçikme süresini gösterir. ne kadar düşük olursa o kadar hızlı olucaktır. Mhz ne kadar yükselirse CL değeride büyür fakat sen CL değeri düşük Mhz i yüksek Ram arıcaksın.

Gskill 8Gb Ripjawsx Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar

Kingston 8GB Hyperx Savage RED DDR3 1600MHz CL9 PC Ram - Vatan Bilgisayar
artı bir bilgi teşekkürler :D seviyorum usta bu forumu :D

Geri