• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ram in SSD den yemesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Beyler 8 gb 1600 mhz cl 11 ramim vardı performans arttırmak adına ramlari cl 9 a çekmeyi düşündüm elimdeki rami çıkarıp cl9 1600 mhz 16 gb ram aldım. ramlari değiştirdikten sonra farkettim ssd den 15 gb kadar alan gitmiş zaten 120 gb ssd diskim vardı güncellemelerle falan 40 gb sistem dosyaları yiyo 80 gb alan kalıyodu gta 5 ide kurunca toplamda 15 gb kullanılabilir alanım kalıyodu dikkat etmedim ilk taktığımda baktım 1gb alan kalmış boşta bişeyde kurmadım tek tek kontrol ettim virüs falan yedim sandım 4 ayrı antivirüsle tarattırdım 0 virüs buluyo format attım baktım gene 15 gb kadar alan yemiş aklıma geldi rami çıkardım eski 8lik rami taktım açtığımda bellek geri gelmişti neden hddden yiyor olabilir bu ramlar

http://www.webdenal.com/kingston-khx16c9t3k2-16x_562050.html

aldığım ramlar bu anlayan bir arkadaş durumu izah ederse çok makbule geçer :D

Geri