• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ram Markası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Arkadaşlar Benim Pc de Şuan 2 Gb DDR2 Ram Var Kingston Markası
Ben Şimdi Buna 4 GB Daha Ram Alıcam Ama Kingston Bulamadım Oem Markalı Buldum Bi Tane

Sizce Kingstonla Oem Markalı Ram Çalışırmı Pc de Yani Farklı Markalı Ram lar Çalışırmı Çalışmazmı Sorıyım Dedim.

Sorun yaratabilir.
Öncelikle ram alırken dikkat etmen gereken bir unsur marka,seri ve MHZ'dir.
Bu yazdığım üç özellik aynı olursa senin açından daha iyi olur, sorun yaşamazsın.
Ancak farklı marka ram kullanan arkadaşları da biliyorum kimileri sorun çıkartmıyor, gayet güzel çalışıyor diyorlar fakat beni dinleyecek olursan yukarıda yazmış olduğum üç özellik aynı olmalıdır.

Tercihim anakartı değiştir rame para verme.. DDR2 ile hiç birşey yapamazsın. DD3 al

Şahsen ASUS 'un çok güzel tasarımları ve DDR3 anakart çeşitleri var 260TL 'ye buldum 1ay içinde alıcam.. hayırlısıyla

Hayır Olsun :)

peki bişey sorucam şimdi diyelim ben 1 gb ramla metin 2 hamachi server açıcam max ne kadar kişi olursa lag felan olmaz
ddr3 almayı düşünürüm başlangıç için 1 gb alırım ?

Hayır Olsun :)

peki bişey sorucam şimdi diyelim ben 1 gb ramla metin 2 hamachi server açıcam max ne kadar kişi olursa lag felan olmaz
ddr3 almayı düşünürüm başlangıç için 1 gb alırım ?

Metin 2'yi bilmiyorum ama Silkroad için söyleyeyim ;

1GB Ram ile değil oyunu açmak dosyalarını bile açamazsın, minimum 8GB gerekir.
Yeni ram almak istiyorsan anakartına uyumlu olup olmadığını da kontrol etmelisin. ddr3 4gb olarak başlayabilirsin tabi bütçen yeterli ise..

Sro Açmıcam

Ben Sunucu Araştırdım Biraz En Düşün 1 En Fazla 4 Gb Sunucular Var Metin2 Serverlar İçin Ben 1 b Ramla Hamachi Açsam Sorun Olmaz Sanırım.

Geri