• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RAM Markası

_HüKüMDaR_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
4
Merhaba arkadaşlar, elimde şu an bir laptop var ve üzerinde tek slotta SAMSUNG marka ddr3 4 gb 1600 mhz ram mevcut.Ben diğer slot için bi 4 gb lık daha aynı marka ve mhz değerinde ram alıp takmak istiyordum ancak Türkiye de SAMSUNG marka 4 gb lık ddr3 1600 mhz ram bulamadım laptop için.Acaba farklı marka alsam bir sıkıntı çıkar mı? Yine 4 gb 1600 mhz olacak ama markası atıyorum kingston olacak.

Samsung ram üretmiyor diye biliyorum fakat 1600 mhz ram alıp takarsan uyum sıkıntısı olmaz

Samsung ram üretmiyor diye biliyorum fakat 1600 mhz ram alıp takarsan uyum sıkıntısı olmaz

Yanlış biliyorsun Melükcüm, Samsung en büyük ram üreticilerinden biridir.

Arkadaşın sorusuna gelince aynı MHZ ve sınıfa sahip başka bir ram alıp takarsan sorun olmaz.

Geri