• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ram Temizleyici 1.0

BurakKalkan

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
33
Eski versiyonda tüm ayarları kullanıcının yapması gerekiyordu ve yanlış ayarlar sonucu sistem hızlanacağına iyice yavaşlıyordu. Yeni versiyonda herşey otomatik olarak program tarafından yapılıyor. Kullanılan bellek miktarı %89'un üzerine çıktığı anda program devreye girer ve bellekte küçük boyutlarda yer açar. Temizlikten sonra ctrl+c ile panoya aldığınız verileride boşaltır. Bunun dışında eklenmesini istediğiniz özellikler veya programda karşılaştığınız sorunlar varsa benimle iletişime geçerseniz sevinirim. İyi kullanımlar...

Programdan Resimler :

fyrs8.jpg

fyrsk.jpg

Ram 1.0 Download | VirusTotal

OCX Hataları Alanlar için :

Ocx Files Download | VirusTotal

Not : Konuyu düzene sokan ve linkleri yenileyen
_DeaLyDeviL_ moderatör arkadaşımıza teşekkürü borç bilirim (:
Not2: Programın görev çubuğundaki simgesine sağ tıklayarak ekrandan gizleyebilir, aynı şekilde sol tıklayarak da ekrana getirebilirsiniz. Ayrıca pencereyi sürükleyip ekranın herhangi bir köşesine götürüp sabitleyebilirsinizde.

Son düzenleme:
Faydalı program saol. Sen mi yazdın yoksa bulup paylaştın mı ?

----------

+ Hakkında kısmına bakmamışım k.bakma :)

Faydalı program saol. Sen mi yazdın yoksa bulup paylaştın mı ?

----------

+ Hakkında kısmına bakmamışım k.bakma :)

Önemli değil:) Ayrıca şunuda söyliyim. Programı ben yazdım. Ancak daha önce internetteki aynı işi yapan diğer programları bulup inceledim ve beğendiğim özellikleri kendi programıma kattım. Yavaş yavaş yeni özellikler ekleyip ortaya iyi bişeyler çıkarmaya çalışıcam inş

----------

Ram temizligi derken ? biraz anlatırmısınız acaba.

Tabiki. Program herhangi bir dosya falan silmiyor sadece ramde boş alan açıyor. game booster gibi programlarda görmüşsünüzdür 26 MB ram defragmented diye. bu programda o şekilde çalışıyor. önce ayarlara göre ramde belirli bir alanı kendisine ayırıyor daha sonra ise o alanı serbest bırakıyor

Hoşuma gitti açıkçası eline sağlık :)

Görsellik açısından iyileştirilirse daha da iyi olacağından eminim.

tşkkrler + için

TABCTL32.OCX hatası verio :( senin verdiklerinde tabctl32.ocx yok

Bişe dicem ben bu safaya girergirmez direk virüs buluyor anlamadım resimleri baska bir yere yüklermisin resimlerde virüs buluyor

sorun resimlerde değil. sorun resimlerin, programın yüklü oldugu adreste. programın güncelleme sisteminden dolayı nod32 virus olarak görüyor programı ve güncelleme yaptıgı ftp adresini.

7734.png

7743.png

7752.png

programı baştan yazarsam ve ftp adresini değiştirirsem belki sorun düzelir ama bu aralar fazla pc başına geçemiyorm. vakit bulursam yeni özelliklerle yeni bi program hazırlıycam

Son düzenleme:
imageshack e resmi upload ediyorum sonra da hata verio :( bu yüzden link fln veremiyorum

Geri