• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ramazanda Sıkılmadan Oynayacağımız Oyun Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gedikoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
Yani şimdi sahura kadar ve sonra iftara kadar sıkılmadan oynayacağımız oyun önerisi var olan var mı?Savaş olmaz ise sevinirim.Böyle aksiyon olur l4f gibi sonra farming S. gibi olabilir.

savaş olmaz demişsin , asıl sahura kadar savaş çok kötü sarıyo..

Savaş,aksiyon,macera,ölümcül ne tür varsa önerin siz online vs :D

darksiders indirdim gerçekten oyuna puanım 9 kanka :D ayrıca bitirirsen darksiders 2 de çıkmış

kardeş film izle :) bir film 2 saat desek . 2 film izlesen iftara yaklaşırsın ben öyle yapıcam

mortal kombat komplete edition oyna sonunda pc için çıktı :D sabah akşam oynuyorum ben :D

savaş olmazmı :(

barbie harikalar diyarında 5 i dene o zaman :(

Geri