• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rap Budur !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Herkesin önerdiği rap hakkında yorum atanlara teşekkür edicem :)

Youtube'ye girip tam dediğim gibi yazarsanız çıkar Arabesk Rap Sevmem hiç biri arabesk rap değil ve türkçe Rap !

Dr.Fuchs: Öldü Sanma - Vaktimiz yok - Komutan Katana - Bu dünyada yaşadıkça Savaş - Yalan - Yağmur
Killa Hakan:Basit bir suç - Üzerimizde Gözler - Tamam feat ceza .alpa gun alles
Joker: Jokzilla - Joker& Allame &Santi 3ü birlikte söylüyorlar parçanın ismi DropShit -Etiketin Yarısı-Tanınmayanlar Allame ile birlikte söylüyor
Nefret: eski grubu ceza ile Dr.fuchs'un kurduğu cezanın fuchs'u arkadan vurup sattığı ve dağıldığı grupdur.En güzel şarkısı İstanbul Eski şarkıdr ama Süperdir.
Cosef: YerAltı Mektebi yeni sayılabilecek bir isimdir ama bence gelecek var güzel söylüyor diğer şarkılarınada bakın bu ilk şarkısı galba 17yaşındayken ama en güzeli bence bu arada dinlerim.
Sahtiyan: Süper bir diss sagoya fena geçirmiş herkesin dinlemesi lazım bence Sagocular bile helal diyor :) Sago buna cevap verebiliyorsa versin. [[Kartlar Karışsın]]
Santi aka Universe: Boss Lig Süper bir şarkı dinlemenizi tavsiye ederim.
İstanbulAttack:Ramize Diss - Serkeş buda süper bir şarkıdır.
Ceza: -Pardon - Ceza arada dinlerim buda bence en güzel şarkılarında biridir.
Sansar Salvo:En iyi parçalarından biridir - Paranı Verdim-

Türkçe rapte 2 isim var ön planda.Sagopa Kajmer ve Ceza,Sansar salvo da eklenebilir.Ender de dinliyorum ama Türkiye'de gangsta rap yapıyorum demesi gerçekten komik..

Ceza - Paydos , Hiç yok deme hit çok, Dark places ft Tech N9ne sevdiğim parçaları..Worldwide choppers en sağlamı ama :)

Sagopa Kajmer dersek son parçaları çok ilahi gibi ama sözleri sağlam hala dinlenir.

Ayrıca Türkçe rapten kurtulun gidin Eminem,Three 6 Mafia,2pac gibi adamlar dinleyin..Pop-rap derseniz LMFAO tavsiye ederim :)

Rap sevmem aslında. Ama Mike Shinoda'da çeken bişeyler var :D

[NOT=Irkçılık]Arkadaki zenciler olmayaymış iyimiş klipte :D [/NOT]

Eminem , Lil Wayne , 2Pac , Snoop Dogg gibi isimler on numara Türkçe rap dinlemem ama sagopa ve norm iyi

Rap budur :

Rap Budur :

Rap Budur :

----------------------------------------------------------------------

Rap Budur :

Rap Budur

Rap Budur :

Rap Budur :

Uykulu olduğum için bukadar oldu :D

Türkçe rapte 2 isim var ön planda.Sagopa Kajmer ve Ceza,Sansar salvo da eklenebilir.Ender de dinliyorum ama Türkiye'de gangsta rap yapıyorum demesi gerçekten komik..

Ceza - Paydos , Hiç yok deme hit çok, Dark places ft Tech N9ne sevdiğim parçaları..Worldwide choppers en sağlamı ama :)

Sagopa Kajmer dersek son parçaları çok ilahi gibi ama sözleri sağlam hala dinlenir.

Ayrıca Türkçe rapten kurtulun gidin Eminem,Three 6 Mafia,2pac gibi adamlar dinleyin..Pop-rap derseniz LMFAO tavsiye ederim :)
Mode XL var tek gangsta rap olarak.

Red Sokaklar
Anıl Piyancı ***ımda Bol Kot
Anıl piyancu uğraş benimle
Allame Fare Kapanı

Geri