• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rap için mahlas?

Mc Yaralı Sıtayla diyesim geldi böyle sorunca :D Eski türkçe kelimelere bakabilirsin , veya günümüzde kullandığımız kelimelerin eski okunuşları , yazılışlar olabilir. kardeş yerine karındaş kullanmak gibi kısacası

Şimdi biz bişey söylesek bu adam onu kullansa ilerde ünlü olsa buna bu mahlası biz vermiştik desek gülerler, söylemiyiceğim bişey :D

Eğer bu işte ciddiysen kendine özgün bir şey yap.Öyle internetten " şekilli nickler " gibi bir şey yazıp bulayım deme sakın :haha
Aklımda sürüsüyle var ama söylemeyi düşünmüyorum ama bunu sakın kişisel veya yanlış anlama senin için söylemiyorum.Kendin bulmalısın...Bulduktan sonra çıkıpta bu nicki rüyamda gördüm buldum veya piramit isimi falan deme :D Anladın sen kimden bahsettiğimi :pcorn

İsmi az duyulmuş mitolojik kahramanlar ve ya tanrılardan seçebilirsin.

Farsça kullanırsan *****o kajmer özentisi olduğun düşünülüp epey dışlanırsın. ismin soyadın böyle çok ali yıldırım gibisinden değilse o şekilde kullan daha avantajlı olur.

youtubeye joker yazdığında batman-joker çıkıyor mesala. yada ilkte dansçı joker çıkardı. onun için orjinal bir şey lazım mesala ismin mahlas yani ali kırbaç bla bla gibi.

şimdi açık konuşalım dostum. eğer bir mc olacaksan vazcay. ben 21 yaşındayım ve rap müzik yapan insanlarla fazlasıyla haşır neşir oldum. piyasayı az biraz biliyorum eğer arkanda birileri yoksa hiç boşuna kendini yorma. İstanbulda bir çok cru ve recordz var bunlardan sadece 1-2 tanesi iş yapmakta. ben mesala izmirdeyim yeşil oda ve argo müzik harici ismi duyulan bir tayfa bilmiyorum ki bir birileriyle ara ara sıkıntı yaşasalarda ittifaklardır. istanbulda bu iş daha zor. tek başına çıkarsan sıkıntı gerçekten kendine güveniyorsan yaptığın müzikleri bizzat kadıköy acile götür orada dinlet. yoksa ismin ne olursa olsun asla tanınmazsın.

Hani 'piramit ' ismi demiş ya bir arkadaş , adam ünlümü ünlü belli bir hayran kitlesi var mı var..Sonuçlar önemli:D

Geri