• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rap kaydım

Hiphop34

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2015
Puanı
1
Arkadaşlar önceki almış olduğum kayıtları da paylaşmıştım sizle.Onlar daha amatör olduğundan dolayı sildim Youtube'dan.
Bu da dördüncü rap kaydım.Rap dinleyen arkadaşlar dinleyip yorumlarsa şarkıyı sevinirim.
Çevremde pek fazla kişi olmadığından dolayı Maxigame forumda paylaşıp yorumlarınızı almak istedim.

Son düzenleme:
Gayet güzel olmuş.Diğer şarkılarını da dinlemiştim hatırladığım kadarıyla onlar da fena değildi fakat dediğin gibi amatörlük vardı.Bu şarkını baya beğendim ama tebrik ederim.

Tebrik ederim kardeşim güzel olmuş.Bu yolda devam etmek istiyorsan umarım başarılı olursun.

Slow senin tarzın değil bence bir tanede hızlı yapmanı isterim. Daha öncede söylemiştim yine söylüyorum sesin rap için çok müsait sonuna kadar zorla.

Slow senin tarzın değil bence bir tanede hızlı yapmanı isterim. Daha öncede söylemiştim yine söylüyorum sesin rap için çok müsait sonuna kadar zorla.

Teşekkür ederim yorum için.Bu şarkıda 3.verse'de biraz daha akıcılık kattım.Sorun çıkmazsa eğer bu hafta sonu veya haftaya yeni kayıt almaya gidicem.Daha hızlı bir kayıt almayı bende istiyorum zaten.Bakalım en yakın zamanda kaydını alıcam.

Gerçekden güzel olmuş ağzına sağlık :) şarkıyı iki kere dinledim.Bence Flex denemelisin ses tonuna flex daha çok yakışıyor eğer söyleyebiliyorsan flex dene derim Her günün her saati rap dinleyen biri olarak söylüyorum sende iş var. :D

Gerçekden güzel olmuş ağzına sağlık :) şarkıyı iki kere dinledim.Bence Flex denemelisin ses tonuna flex daha çok yakışıyor eğer söyleyebiliyorsan flex dene derim Her günün her saati rap dinleyen biri olarak söylüyorum sende iş var. :D

Yorum için teşekkürler.Flex denemeyi bende istiyorum zaten.Bakalım hazırda var yazdığım bir şeyler yakında almaya gidicem kaydını. :)

Kardeşim bende ismimden anlaşıldığı gibi rap dinleyicisi olarak gayet başarılı olmuş.Henüz dördüncü kaydın olmasına rağmen başarılı.Yolun açık olsun. :)

Gayet güzel olmuş başarılarının devamını dilerim.

Bide hızlı bi tane şarkı yaparsan güzel olur. Tekerleme gibi gider :D

Sabah akşam rap dinleyicisi olarak söylüyorum gerçekten çok başarılı olmuş.Ses tonun da tam rap müziğe uygun güzel bi sesin var ve en iyi şekilde kullanmaya bak başarılar.

Geri