• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rap müziğe başlıyorum sorularım var yardım.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Jokzilla
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya hevesini kırmak gibi olmasın da piyasada o kadar iyi işler yapan adamlar emeğinin karşılığını alamazken sen yeni başlayacak biri olarak emeğinin karşılığını zor alırsın bu da seni yorar.

Her şeyin en iyi kalite bile olsa en önemli ses kartı bro.

Diğer bir cevabımda FL iyidir, basittir.

arsız beladan güzel rap yaptığın sürece sorun yok

Not :
arsız bela rap yapmayı hiç beceremediğinden boş dursan bile ondan iyisin kardeş kolay gelsin :)

Paranı cebine koy kardeşim yetenek sizsinize katıl yeteneğin varsa renkli bir kişiliksen acun abin severse zaten biryerlere gelirsin.

Yoksa Türkiye'nin en iyi rapçisi ol destekçin yani arkan olmadıktan sonra zaman kaybı yaşarsın.

Yorumun için teşekkür ederim.Yetenek sizsiniz olabilir ama benim ilk önce birkaç tane kayıt almam gerekli kendimi test etmek için.Yani bana göre iyi yapıyorum ve yakın arkadaş çevremden de olumlu tepkiler alıyorum.Hatta bazen arkadaşlarla freestyle kapışıyoruz ve çoğunlukla kazanan ben oluyorum. :) (Yani kendimi övmek gibi olmasın ama) :)

Ya bir şey daha sorcam bende masaüstü'de var leptop'ta var.Ses kartı alıcam ama sizce hangisine daha iyi olur yani leptop ile mi masaüstü ile mi kayıt daha iyi alınır?

Donanımsal mik ve kulalıklık bilgim olmadığı için böyle bir yorum atmamıştım.

Ancak şuanki sorunuza hitaben hangi ses kartının biti yüksek ise onunla daha iyi olur misal masaüstüne alıcagınız ses kartı 8bittir leptoba alıcağınız 16bittir o zaman leptob daha avantajlı olur yani tamamen anakartınızın yada sisteminizin herneyse ne kadar yüksek özellikle ses kartı kaldırabileceği önemli.

Geri