• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rap parçası yaptım arkadaşlar buyurun bir de siz bakın :)

Düşüncemizi istediğimiz gibi belirtebiliyor muyuz yoksa sadece olumlu yorumlara mı açıksın ?

Hocam amatör bişey zaten :) Şu ana %100ü sesin güzel dedi%90ı beğendi %10 beğenmedi , başka tür müzik yap diyenden tut sadece nakarat güzel diyen vs vs bi ton yorum var. Her yoruma açığım :) Hepsi altın değerinde.

Hocam amatör bişey zaten :) Şu ana %100ü sesin güzel dedi%90ı beğendi %10 beğenmedi , başka tür müzik yap diyenden tut sadece nakarat güzel diyen vs vs bi ton yorum var. Her yoruma açığım :) Hepsi altın değerinde.
Seninle alakası yok bence rap türkiyede yasaklanmalı :D Önüne gelen rap yapmaya kalkışıyor..iyice edildi içine

Sesin harika tek başına ve daha farklı, daha etkileyici ritimlerde çalışmalısın bence.

Nakarat gerçekten süper olmuş
Bu tarz şarkılar yaparsan daha hoş olur, gerçekten çok güzel sesin var

pop şarkısı gibi olmuş flowlar fazla akıcı degil

Rap için değilde başka müzik türlerinde olabilir güzel sesin var .

Şu aşk duygularının paylaşıldığı raplerden nefret ediyorum.
Ama bence sesin güzel şarkı biraz daha hareketli olsa daha güzel olurdu.

Güzel olmuş sesinde güzel :) Yerinde olsam solo(tek) olarak çalışırdım.

Bak şimdi her işi bırak Rap'te özenti olma kendi tarzını yarat,bu yolda devam et,iyi yerlere gelebilirsin inanıyorum. :)

Beat kötü.Hep arabesk rapi anımsandırıyor.Sese gelirsek iyi,yeteneğe gelirsek hemen parça yapman kötü niye diye sorarsan sözler üstünde daha çok çalışman lazım.Onun dışında çok güzel sesin var :)

Ha birde senin yaptığın normal rap değil melankolic tarzı.Aşk tarzını bırak.

amatör oldugunu çok belli ediyor rap :) ve nakarat baştan sonra elden geçmeli diye düşünüyorum ses iyi ancak rap söyliceksen lütfen arabesk ve aşk ile ilgili olmasın :D bide ritim kulagıma aşina geldi önceden duymuş gibiym hiç kullanılmamış kendi ritmini yaratmalısın diye düşünüyorum başarılar: )

306175_433902843357494_1925311520_n.jpg

-Şaka bir yana güzele benziyor. ^^

Şu aşk duygularının paylaşıldığı raplerden nefret ediyorum.
Ama bence sesin güzel şarkı biraz daha hareketli olsa daha güzel olurdu.

Burası amerika, arkadaşda gangster değil.
Duygu paylaşılmasın, aşk falan paylaşılmasın. Ne bekliyorsunuz? Kan? Vahşet? Savaş?

Melanko yapanlar her zaman dışlanmaya, ezilmeye mahkum bence. Sen farklı bir tarz dene battle mesela. Sesini çok beğendim sözlere dikkat etmedim fazla. Hidra'nın bir sözünü de yazayım. Sevgiliye şarkı yapıp bekliyorsan tanınmayı, önce Kabadayı'dan öğrenmelisin anırmayı.

PS:Bir de satırlardaki son kelimeleri neden heceleyerek söylüyorsun? Flowlar güzel olduktan sonra hızlı söylesen de anlaşılır rahatlıkla.

Son düzenleme:
Geri