• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rapidshare den Otomatik İndirme Programı

WindTalker

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
1
user2pic2761249729115.gif

Rapidshare'den Otomatik İndime Programı

maxicon.png

snzzpf.png

maxicon.png

Rapidshare Auto Downloader 3.8.2

Ücretsiz kullanıcılar için rapidshare.com bağlantılarını otomatik olarak indirmek için ücretsiz bir yazılım.

1 ) Eğer rapidshare premium üyeliğiniz yoksa indirme işlemleri işkenceye dönebilir.
2 ) Bu ücretsiz program ile indirmek istediğiniz rapid linklerini ekleyerek; bilgisayarın başında durmadan otomatik indirme yapabilirsiniz.
3 ) İsterseniz indirme işlemi bitince pc nizin kapanması için de komut verebiliyorsunuz.
4 ) İnen programları antivirüs programınızla otomatik kontrol etmesini sağlayabilirsiniz.
5 ) Program yeni sürümleri kendi kontrol eder.

maxicon.png

İndirme Linkleri

Link2

maxicon.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Rapidshareye premium ibresi girsin. 3 Gündür hiçbirşey indiremiyorum eskiden 5dk falan bekletirdi artık Presiz alamazsın diyor çıldırıcam..

JDownloader kullanıyorum ben rapid için arkadaşım önerdi bana. Geceden bi dizinin tüm bölümlerini bırak sabaha hepsini yüklemiş oluyor. (Tabi dizileri torrent olarak indiriyorum örnek olsun işte :D)

güzel paylaşım ama. virüstotal sonuçlarını lütfen paylaştıgınız konulara ekleyin. herkeze sölemekten bıkkınlık geldi. :)

yeni yıl ile beraber virüstotalsiz konu acılmıcak adminlerle konusucam bu konuyu :)

Kardeşim Link2 Çalışıyor Ordan İndirebilirsin Link 1 i Yenileyeceğim..

Geri