• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rappelz gecersiz dosya boyutu sorunu

chaospower

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Şub 2012
Puanı
0
Resmi Açıklamadır
Oyunu denetim masasından silip, program files içerisindeki gPotato dosyasını da sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Daha sonra oyunu yeniden kurun. Oyunun gameguard.des ve sframe.exe dosyasını Firewall ve varsa antivirüs programınızın güvenli programlar listesine ekledikten sonra oyunu c:\Program Files\gPotato.eu\Rappelz\launcher.exe' den başlatınız.

Eğer Vista veya Windows 7 işletim sistemi kullanıyorsanız oyunu başlatırken yönetici olarak başlatmanız gerekiyor. Bunun için oyun ikonu üzerinde sağ tuşla tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğini seçmeniz yeterli. Ayrıca oyunu Windows XP ye uyumlu olarak çalıştırın. Bunun için Oyun ikonu üzerinde sağ tuşla tıklayın, özelliklere tıklayın. Açılan pencerede uyumluluk sekmesinden Windows XP yi seçin.

Oyna tuşuna basmadan önce güncellemeyi iki defa deneyiniz. (Bunun için ilk güncelleme bittikten sonra oyna tuşuna basmak yerine oyunu köşedeki çarpı işaretinden kapatınız ve yeniden başlatınız. Bu işlem ile alınmamış güncellemeler varsa yüklenecektir.)

Çok sağol sorun çözüldü kaç gündür uraşiyordum çok sağol :wgl: :pro

Geri