• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rar şifre kırıcı

Alexandria

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Nis 2013
Puanı
1
After effect la alakalı bi rar indirdim rar password.txt var ama alakasız bi site vermişler o dosyada lazım rarın şifreyi bulamazmıyız şifre kırıcı vb. program varmıdır ?

Advanced Archive Password Recover
olmazsa diğer taraftan da arama motorundan aramayı dene derim.

Bir ara banada lazım olmuştu , neredeyse tüm programları denedim ama sonuç negatif hmmm

çok zordur bende çok denedim basit algoritmalı şifreleri bile çözmesi gün sürmüştü yani imkansız gibi birşey başka siteden birdaha indir

Rar şifre kırıcıyla o şifreyi bulman günlerini alır, Rar klasörünün ismini Google'de aratırsan büyük ihtimalle çıkar , ben hep öyle buluyorum.

Ya bir program vardı fazla bilen yoktu ben çok kırdım şuan unuttum resmen :D aklıma gelirse yazıcam buraya :)

Geri