• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rar sorunu.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Glavier
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glavier

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2009
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar.

Silkroad indiriyorum ancak rardan masaüstüne atamıyorum .

Şuan tekrar indiriyorum. olmazsa denerim teşekkürler.

Oyunu indirirken internet bağlantısını kesmeyin. Muhtemelen hasar görmüştür.

O halde oyunu tekrar indirmenize gerek yok. Yukarıda verilmiş programı yükleyin ve çıkartın. Tabi oyunu silmediyseniz. :)

Birşey sormak istiyorum . oyunu masaüstüne cıkarmak için veya açmak için silkroad .exe yi mi açmam lazım yoksa sro_client exe yi mi?

Birşey sormak istiyorum . oyunu masaüstüne cıkarmak için veya açmak için silkroad .exe yi mi açmam lazım yoksa sro_client exe yi mi?

İndirdiğiniz oyunun (partların) üzerine sağ tıklayın, ve klasöre çıkart deyin. Ardından silkroad.exe yani launcher'dan girip update edin.

İndirdiğiniz oyunun (partların) üzerine sağ tıklayın, ve klasöre çıkart deyin. Ardından silkroad.exe yani launcher'dan girip update edin.

Update yaptım ancak oyun açılmıyor. :/

Ve rarda yeni dosyaları tekrar güncellemek istiyormusunuz gibi birşey dedi sanırım çok bekleticek:/

Son düzenleme:
Şuan resim koyamam. 2 kere uptade yaptım start'a bastıkdan sonra silkroad yanıt vermiyor

hmmmPek bir çözüm bulamadım, tahminimce sorunun kaynağı donanımsal. Konu hakkında araştırıyorum bir bilgiye rastlarsam cevaplarım. Bu arada sorunu hallederseniz lütfen beni bilgilendirin.

hmmmPek bir çözüm bulamadım, tahminimce sorunun kaynağı donanımsal. Konu hakkında araştırıyorum bir bilgiye rastlarsam cevaplarım. Bu arada sorunu hallederseniz lütfen beni bilgilendirin.

Yardımlarınız iiçin teşekkür ederim bende araştırıyorum suan rar da birşey yapıyorum media pk2 falan . 15 dakikaya biticek deniyeceğim .

Geri