• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rastgele bir kızla konuşmak[Yardım çağrısı buyrun içeri]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HasanEfe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
6
Evet arkadaşlar öncelikle söyliyim sosyal birisiyim hatta biraz fazla da diyebilirim. Kızlarla konuşma problemim yok çatır çatır konuşurum ama aşık olamıyorum öyle bir sorunum var ben her sabah okula 2.5 saate gidiyorum otobüs vapur otobüs dolayısıyla çok fazla insan görüyorum. Arada öyle tek seferlik aşklar falan oluyo da gidip konuşsam ne diyebilirim diye düşünüyorum. Geçen bir kızla bakıştık yaklaşık 20dk civarı o da baktı sonra otobüsten inerken öyle bir bakış attı ki aynen şunu dedi arkadaşlar "Püh erkekliğine bir cesaret edip de gelemedin dimi yanıma seni lanet olası(küfür içerir) Neyse ben gidiyorum ister gel ister gelme keyfin bilir" Şimdi size sorum şu böyle yolda otobüste vapurda kız görüp yanına gidip konuşanınız oldu mu nasıl tepki aldınız düşündüğüm şey çok mu absürt? Uff be sapık diyip saldırır mı ne dersiniz? Yaş 18 bu arada 16-19 Yaş arası kızlardan bahsediyoruz.

Oncelikle soyle soyleyebilirim ki 15-17 yas arasi kizlar genelde havali takilirlar. Cunku konustuklari erkek fazladir. Kizin guzel veya cirkin olmasi farketmiyor her sekilde de konusuyorlar. Cunku bu yas grubunun erkeklerinin de abazanlik basa vurdugu icin biseyler karsilama cabasindadirlar. Nihayetinde bu kizlar hicbir sekilde bos kalmiyorlar. Fakat soyle birsey var. 2 kere vapuda konusma girisiminde bulundum. 1 tanesi "Tesekkur ederim ben almiyim", bi tanesi ise "Tabii ki" dedi. Ve onunla tanistim hatta sevgili oldum. Tabi ne kadar dogruydu? Tam bir rezillik! Kiz benimle beraber 50 kisiyle konusuyodu lan :D yani soyle soyliyim. Deli dolu birine gidip konusursan o kiz sende. Kezban style kizlarla gidip konusursan en fazla "" der :D

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:
Kezban değil ya zaten kadıköy-beşiktaş seferinde kezban oranı %2-3 lerde yani görebileceğin 17-20 yaş arası kızların hepsi güzel teknik üniversitede okuyorum diye de bana öyle geliyo olabilir tabi :D Bu arada yok ben almıyim diyince özgüven sıfırın altına düştü mü yoksa devam mı ettin? O da biraz korkutuyo beni.

Kezban değil ya zaten kadıköy-beşiktaş seferinde kezban oranı %2-3 lerde yani görebileceğin 17-20 yaş arası kızların hepsi güzel teknik üniversitede okuyorum diye de bana öyle geliyo olabilir tabi :D Bu arada yok ben almıyim diyince özgüven sıfırın altına düştü mü yoksa devam mı ettin? O da biraz korkutuyo beni.

"Auuv.. Peki iyi gunler dilerim" dedim ve bastim gittim. En ufak ta ozguven sorunu yasamadim. Aksine daha atraksiyonlu oluyo :D

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Ara sıra bendede özgüven patlaması oluyor bu patlama bezen iyi sonuçlar verirken "genellikle" rezillik çıkarıyor. Dikkat et..

Ne özgüvenmiş ne kızmış arkadaş.Ulan o da senin benim gibi insan.Reddeder kabul eder ne önemi var sen git açıl.Baktın reddetti kaybolursun oradan.
Büyütmeyin şunları lütfen,zaten erkeklerin çekingenliği ve abazanlığı yüzünden bu dişiler kendini bir halt sanıyor :D

Ya zaten bahsettiğim durumlar kızların kestiği durumlar ben ondan sonra konuyu gündeme getirip konuşsam mı diyorum yani rezillik pek olası gözükmüyo ama belli olmaz tabi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

----------

Sıkıntı dişilerde bence hiç birisi de demiyo ki gidim çocukla bi konuşıyim belli ki bi derdi var

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uff be sapık diye saldırırlarmı diye sormusun o yaş grubunun %65-75i acımaz :D

Kızları gözünüzde çok büyütüyorsunuz beyler ya.Sonuçta altı üstü 2 gram beyni olan,onu da trip atmak için kullanan duygusal varlıklardan bahsediyoruz.Ne diyebilirler ki en fazla :D

Kızları gözünüzde çok büyütüyorsunuz beyler ya.Sonuçta altı üstü 2 gram beyni olan,onu da trip atmak için kullanan duygusal varlıklardan bahsediyoruz.Ne diyebilirler ki en fazla :D

+Pardon bir şey sorabilir miyim?
-(Görüldü) 12:34
+Peki, sakıncası yoksa tanışabilir miyiz?
-(Görüldü) 12:35
+Neden cevap vermiyorsun ?
-(Görüldü) 12:36
+Tamam ozaman
-(Görüldü) 12:37

:up:

Geri