• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rayzen 1600X, RX 570 li Orta seviye Makine

paradise1992

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2009
Puanı
243
İşlemci: AMD Ryzen 1600X(6/12-95W)
Anakart: Asus b350-Plus
Ram: 8*2 16GB DDR4 2400Mhz
E.kartı: Sapphire Pulse RX 570 [4GB]
SSD: Addlink 240GB

Jl6nNo.jpg

4M8bQ4.jpg

0BLmg9.jpg

görsel olarak güzel güzüküyor donanımdan pek anlamam sistem olarak nasıl calısmakda ?

görsel olarak güzel güzüküyor donanımdan pek anlamam sistem olarak nasıl calısmakda ?
askere gitmeden önce sattım hocam. fakat sorunsuz bir cihazdı işimi rahat rahat çözdü. Oyunlarda fln sıkıntı çıkartmadı. Sapphire rx 570 4GB pulse du, bobin sesinden dolayı servise verdim Sapphire Nitro+ 8GB RX 570 gönderdiler fln güzel olmuştu da yenisine sağlık artık

Geri