• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rc Helikopter

siyahinci616

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Mar 2010
Puanı
3
Merhabalar...
Uzun araştırmalar yapmama rağmen belki bir bilen çıkması umudu ile sizlere de danışmak istedim.

Rc Helikopter almayı düşünüyorum ancak bazı ikilemler arasında kaldım.

-Öncelikle helikopterde en önemli unsur kanal sayısı olduğu kanaatine araştırmalarım sonucu ulaştım ancak fiyatlar biraz ilginç gelmeye başladı.Örneğin,
3 kanallı kimi helikopterler boyut unsuru ile 4 kanallılardan daha pahalı
-Üstte de biraz bahsettiğim gibi boyut çok önemli bir unsur mu? Boyutun yanı sıra helikopterde ışık olmasını tavsiye eder misiniz?
-Üçüncü olarak helikopterdeki parça unsuru, bu parçaları bulabilecek olduğum bir yer var mı ?
-Kimi yerlerde kumanda kullanışsızlığından yakınılmış aranızda kullanan varsa sizce nasıl olmalı ?
-Son olarak da tavsiye edebileceğiniz farklı şeyler var mı ?

Şu anda almayı düşündüğüm ürün(max limit 120TL);
Vardem 4,5Ch Gyrolu Tek Pal Dış Mekan Helikopteri | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Ürünün menzili 12m yazıyor ancak yanlış olduğunu düşünüyorum çünkü farklı sitelerde 35m yazıyor.
Kurallar çerçevesinde bu tür reklam ile ilgili bir şey göremedim acele ile atladı isem afedersiniz..

Şimdiden Teşekkürler.....

2 tane aldim her zamanda guzel ucurmustum binanin ustune ucurup geri indirme gibi fantazilerim vardi ancak 2-3 hafta sonra sikiyor insani

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

2 tane aldim her zamanda guzel ucurmustum binanin ustune ucurup geri indirme gibi fantazilerim vardi ancak 2-3 hafta sonra sikiyor insani

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Elbet sizde hakılısınız bir heves sadece ama kendimiz için aldığımız neyi heves ederek almayıp daha sonradan sıkılmıyoruz ki ..

Yeni başlayanlar genelde 4 kanal ile başlanması tavsiye edilir verebileceğin ücrette oyle bi cihaz alabilirsin bende bi aralar düşünüyordum almayı similator aldım eve ayarlarını tam yapamadığım için hevesim yarıda kaldı suanda off-road 1-8 bi araç yapmayı planlıyorum

Sorun çıkacağını sanmıyorum bilgi için aşağıda vereceğim siteye kayıt ol her türlü bilgiyi bulabilirsin. :)

www.hobbyrc.com

Öyle bir yazmışssın ki heralde dedim 500 tl lik falan birşey alıcaksın ama baya amatör birşey düşünüyorsun :)

Öyle bir yazmışssın ki heralde dedim 500 tl lik falan birşey alıcaksın ama baya amatör birşey düşünüyorsun :)

İnsan öğrenci olunca ince eleyip sık dokuyor ... :)

Şaka bir yana daha başlangıç olduğu için pahalı bir ürün alıp bir kazaya kurban gitmemesi için ucuzdan başlamak istiyorum.

Son düzenleme:
Kardeş nerede oturduğunu öğrenme şansım varmidir ?

----------

Bende gaza geldim ve başlangıç seviyesi olan v911 i suan sipariş ettim :D

y2eda3eh.jpg

Ben kameralı 4x4 araba alacaktım. Kumanda da LCD panel felan vardı. Öyle birşey al bence. :)

Kardeş nerede oturduğunu öğrenme şansım varmidir ?

----------

Bende gaza geldim ve başlangıç seviyesi olan v911 i suan sipariş ettim :D

y2eda3eh.jpg

Şimdiden Hayırlı olsun .. :)
Ben Trabzon da oturuyorum ve bende ürünü pazar akşamı sipariş verdim. Başlangıç için gerçekten güzel bir ürün olduğu RC forumlarında yazıyor ...

Ben kameralı 4x4 araba alacaktım. Kumanda da LCD panel felan vardı. Öyle birşey al bence. :)

Araştırdığım onca zaman içerisinde nedense uzaktan kumandalı araba hiç ilgimi çekmedi. Helikopter hep daha cazip geldi, yinede tavsiye için teşekkürler.. :)

Şimdiden Hayırlı olsun .. :)
Ben Trabzon da oturuyorum ve bende ürünü pazar akşamı sipariş verdim. Başlangıç için gerçekten güzel bir ürün olduğu RC forumlarında yazıyor ...

Araştırdığım onca zaman içerisinde nedense uzaktan kumandalı araba hiç ilgimi çekmedi. Helikopter hep daha cazip geldi, yinede tavsiye için teşekkürler.. :)

Teşekkür ederim.

Sanada hayırlı olsun inşallah ikimizde kullanmayı öğrenebiliriz aynı sehirde olsaydık beraber öğrene öğrene level atlardık :D

Onlar el yapımı diye biliyorum motorlar hazırdir bir tek bende su ana kadar F16 tarzında satan yer görmedim bazı videolarda dikkat et adamların hep buyuk arabaları yada (ismini bilmiyorum :D ) sepet gibi arabanın arkasına bağladıkları seylerden var :D ve onu yapması gayet pahalıdır 6 bin lira en az diyorum :D

Ben de az önce aldım ama helikopter kumanda ile bağlantıyı bir türlü sağlayamıyor çözemedim de şu an :S

Bind sorunu diye geçiyor ben hala üzerinde uğraşıyorum umarım siz yaşamazsınız .. :(

Son düzenleme:
Geri