• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RC Helikopter

siyahinci616

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Mar 2010
Puanı
3
Merhabalar...
Yine bir Rc helikopter ve yine sizin yardımınıza ihtiyacım var... :)

Kendi ülkemizden özene bezene garantisi-bakımı vb. her türlü şeyi olsun diyerek aldığım bir v911 in bind sorununu çözecek adam bulamadım, bende bunun üzerine 6 kanallı ve biraz daha büyük bir helikopteri yurt dışından almaya karar verdim.

Satın almak için önceliğim yine ülke içi ancak ülke dışında bildiğiniz güzel ve kullanışlı 300-400 TL yukarıya geçmeyen bir helikopter tavsiye edebilecek varsa çok makbule geçer.

Şu anda Walkera HM V400D02 baya hoşuma gidiyor, daha önceden bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler...

Geri