• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RecLast in AllodsTR ^^

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
Bi buraya el atmadık dedim bakalım başlıyalım ^^

2yxhpcm.jpg

la seni silkroad bile sıktı dicemde benide sıktı silkroad gerçi 110 çar olsa sıkmazda :D karma açılınca oynarık

ben 22 leveldım görev sistemi çok dandik cok canım sıkıldı sildim oyunu :D:D :haha :D

yoo görevleri m den bakara rahat buluyom ben^^ Ama sıkıyo işte etkinlik olmalı oyun.Silkroadın mesela en güzel yanı toplu traderler di. Ey gidi günler. Şimdi flag eventları falan bi dolu şey var ama o traderlerın yerini hiçbişey tutmaz ^^

Karma açık şuan download falan var ama yükledim ben hata verdi sizde ne olur bilemem ^^ Oyun arayışlarım devam ediyor bulan olursa msn mi biliyorsunuz ^^

yoo görevleri m den bakara rahat buluyom ben^^ Ama sıkıyo işte etkinlik olmalı oyun.Silkroadın mesela en güzel yanı toplu traderler di. Ey gidi günler. Şimdi flag eventları falan bi dolu şey var ama o traderlerın yerini hiçbişey tutmaz ^^

Karma açık şuan download falan var ama yükledim ben hata verdi sizde ne olur bilemem ^^ Oyun arayışlarım devam ediyor bulan olursa msn mi biliyorsunuz ^^
oyun kapalı ondan :D july 6 diyodu en son bende indiririm bi ara :D

Ya neresi iyi kahramanlara ödül diye görev var 4 level görevi hala yapamadım iptaletim :D

oysaki çok basit ^^ bütün görevleri yaptım ben şuan lwlimde görevler bile bitti boş boş kasıyordum bıraktım :D

Oyun tamamen sıkıcı 10 lvl dayanabiliyor insan.Nerede o silkroaddaki kolay oynanabilirlik.1000 tane görev var yapsanda exp vermiyor .

sro dışında bütün mmorpg ler grafik olarak birbirine benziyor ne hikmetse:haha

Geri