• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RedHack Türkiye Elektrik İletim Kurumu'nu Hackledi!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
RedHack, Türkiye Elektrik İletişm A.Ş'nin sitesini hacklediğini duyurdu.
Kızıl Hackerlar, sistemi hacklemenin yanında 1,5 milyon liralık elektrik borcunu da sildiğini öne sürdü.
Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan RedHack grubu, "Eylemi Yırca köylülerine, Validebağ'da direnenlere, bu hayatta paradan, mevkiden değerli şeyler olduğunu bilenlere adıyoruz" açıklamasını yaptı.

Kaynak

Ulan keşke Eylül ayının faturasını ödemeseydik. :)

Birşeyin silindiği yok fiziksel faturalar ve diğer tahsil kurumlarında da faturaların örnekleri var diyorlar.

ya onlar şeklini yapar gider o şirket bunu faturandaki katsayıları artarak sana giydirir giren çıkan bize yani onlar keyfinde işin :D

wXrRf.jpg

Bizler basit bir silkroad serverın bile yedeklerini tutarken koskoca kurum bunların yedeğini almamış olma ihtimali ne kadar ? Ayrıca RedHack başlarda takdir ettiğim bir gruptu ama hal ve hareketleri,önceden kullandığı ismin terorist yandaşı olduğu ve sorulduğunda pkk için terorist diyememeleri beni uzaklaştırdı.Birde onlara hitaben açılan bir site var uzun süredir faaliyette ve onlarla ilgili belgeler vs paylaşılıyor ve adamlar gelin bizi hackleyin diyorlar 1 senedir ama site hala yerli yerinde :)

Keşke bunlar gerçek olsaydıda millet rahatlasaydı.

Umarım yazdıklarım ''siyasi'' alana girmemiştir.

Geri