• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] Klasör Gizleme(Programsız)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bazemu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bazemu

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Özel Dosyalarının başkalarının görmesini istemiyorsanız, aşağıda anlatacağım şekilde (programsız) klasörünüzü gizleyebilirsiniz.

34i1lkh.jpg

smc4de.jpg

Klasöre sağ tıklayıp Özellikler sonradan Özelleştir.

2wqao82.jpg

Simge Değiştir'e tıklıyoruz resimdeki gibi boş bir yer gödükmü tıklayıp Tamam diyoruz ardından uygula deyip tekrar tamam diyoruz.

Geldik ismi gizlemeye..

Klasöre sağ tık ad değiştir ardından ALT a basılı tutup 255 yazıyoruz ve klasörümüz artık görünmez.​

Moderatörün son düzenlenenleri:
arkadaşım nasıl yapılacağını göstermişsin ama nasıl silinecek acaba bu dosya

simgesini boş yapıodum ismini . yapardım oda alt 255 i bilmiodum :D o ii oldu saol

Eline sağlık bilmeyenler için iyi bir anlatım olmuş.

Fakat 2 tane method var sen 1 tanesini anlatmışsın...

Bunun;

Sağ Tık>Özellikler>Gizli

'den farkı "Gizli Klasörleri Göster" diyince göstermeyişi, değil mi? Paylaşım için teşekkürler.

Laptopta Sol Alt+fn ile Ekran klavyesinden sağda ki tuşları açıp 255 i yazıcaz ancak öyle oluyor.

Son düzenleme:
Geri