• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] Kurulum CD 'sini Kaybettiğiniz Driver Setuplarını Bulma [Resimli Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NewDivide
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NewDivide

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Kas 2010
Puanı
19

Driverlerin kurulum CD'leri Bilgisiyarımızı aldığımızda bize verilir.

Ama çoğu kişi bu CD'leri Güvenli bir yerde tutamaz ve Sadece Format atınca ihtiyaç duyduğu için zamanla kaybolur gider.

Böyle durumlarda Format atmayı (Yani Windows Kurulumunu) Bilseniz bile Driver setupları olmadığı için kendiniz format atmayıp 30 TL verip Bilgisiyar Servisi yapan yerlere attırırız.

Peki Onlar nasıl buluyor bizim driver kurulumlarını hiç düşündünüz mü ?

Eski Bilgisayarımda Ses Driver'ının yüklü olmadığı için ses alamıyordum bilgisayardan.Bende nasıl bulacağımı araştırdım ve Aygıt yöneticisinden Driver'ın tam markası ve modeline bakmak aklıma geldin, ondan sonrada Google'ye setup'unu arattığımda buldum ve CD'sini kaybettiğim driver'ın 30 TL vermeden , sıkıntılara girmeden kurmasını başardım :) ve bu kendi yöntemimi sizinle paylaşıyorum.Çoğu kişinin işine yarağına inancındağım.

NOT: Windows7 Çoğu Driver Kurulumunu internetten kendisi arar , bulur ve kurar.

Eğer sisteminiz kaldırırsa Windows 7 Kullanmanızı öneririm.

93242098.jpg

Örnek:

Google

Yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Driver Arama programları var daha koLay olur onlarla :D Device Doctor vs.
Edit: Konu icin Teşekkürler.

PC Aygıt yönetici sorunlu aygıtın üzerine gelip donanım kimliklerindeki kod u google da aratıp çok daha rahat bulabilirsin :) bunuda çoğu kişi bilmez :)

Bana göre böylesi daha kolay.Tabi herkesin kendi tercihi :)

Geri