• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Reklam Engelleyici

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XnCN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
236
Hepinize merhabalar arkadaşlar internette gezerken saçma sapan reklamlar cıkıyor biliyorsunuz tıklamasanızda altta çıkıyor.
Bende gezinirken bu reklamları engelleme eklentisi buldum.

Chrome için TIKLA
Firefox için Tıkla

Sana güveniyorum virüs falan yoktur umarım

haha bu modlar gerçekten komik ya :D chrome.google.com adresinden linke virüstotal istiyolar ^^

ben kullanıyorum adblocku güzel :D :D kendi ad-on'u zaten bence virüs-totala gerek yok :D :D

hocam mesela bazı sitelerde erotik reklamlar falan oluyo kapat diyon kapanıyo arkada başka sayfa açılıyo falan çile çekioz onu engellermi ? :D

Bu uygulama bu bilgisayarda desteklenmiyor. Yükleme devre dışı bırakıldı. :( neden bu hatayı verdi :(

Tamam konu anlaşıldı :D ksura bakmayın saflık yaptık biraz :P
Önemli diilde,Hocam allah aşkına değiştir artık şu adamı aylardır hareket edip bişi demeye çalışıyo anlamıyoruz ben yoruldum yemin ediyorum. :Dher görüşümde hitler sanıyorum bu adamı :D

Eklentiler oldukça faydalı ve güzel bikaç senedir vazgeçilmezlerim arasında, ama onları kurarsanız maxigame deki reklamları da engeller ve bu da maxigame için biraz kötü olabilir. Eklenti ayarlarından maxigame' ye izin verirseniz sevinirim.

Geri