• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Reklamın iyisi kötüsü olmazmış derler

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
ama bu reklam ile cafe kapatılır:S

özellikle Hakanburaya bekleniyorsun; git serdal abi ile konuş, aynen böyle bir reklam yapsın :D bakarsın eski emekçiler olarak biz de oynarız reklamda :D

Sadık abi ; böyle birşey yaparsak Serdal abi s**tiri çeker. :D Almaz bi daha bizi. :D Bu arada Fethiye'ye geldiğinde ulaş bana dertleşelim az.

ulan bizim sloganı çalmışlar biz bir aileyiz demişler ? :D ümit abi at beni 9a saati çok ucuz burası saati 1 lira :D

Sadık abi ; böyle birşey yaparsak Serdal abi s**tiri çeker. :D Almaz bi daha bizi. :D Bu arada Fethiye'ye geldiğinde ulaş bana dertleşelim az.

bayramda geleceğim inş Hakan'ım. Market aynı yerdeyse gelirim ama dondurma ısmarlarsın :D

sonumuz hayır olsun diyeyim; bi ara gidelim bu cafe'ye hep beraber Lol CS vs atalım :D ßu aLemde beLlidir şeqLimiz maxigame'dir AdresimiZ

Reklam niçin yapılır; İnsanlara tanıtım yapıp kitlelere ulaşmak için. Bence şuan gayet amacına ulaşmış baksanıza başka reklam hakkında değilde bu reklam hakkında konuşuyoruz.

Geri