• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Reklamlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Beyler sadece maxigamede değil her sitede(Youtube'da bile) bazı yazılar yeşil yazıyor link verilmiş gibi aynı üzerine geldiğiniz zaman çeşitli reklamlar çıkıyor bunu nasıl yok edebilirim :rbk:

vhvg6.jpg

Bende çıkmıyor. :D Ama metin ile ilgili bir şey diye biliyorum senden kaynaklı değil.

Daha dün hiçbişey yoktu bugün her girdiğim yerde var :cry:

Tarayıcının uygulamalarını kontrol et istersen. Bu durum tarayıcından kaynaklı gibi gözüküyor.

Bu arada forumda yavaşlama var sanırım donma vb oluyor sadece maxigamede.

Son düzenleme:
Virüs.
İsmi de garip bir şeydi rpvz tarzında bir şey eklentiden kapatırsan çözülebilir.

Deniz verdiğin o ismi araştırdım biraz değişik bi malware önermişlerdi indirip tarattım sorun çözüldü adamsın :D

Chrome yüklemek zaten baştan hata. Başka tarayıcı mı yok acaba ? Chrome tamam son derece stabil ve hızlı aynı zamanda en güvenilir bir tarayıcı. Fakat öyle ufak açıkları var ki chrome yüklemiyorum. Bazı eklentiler ile uyumluluk, ana sayfa değiştirme sorunu, geçmiş sorunu vb.

Chrome yüklemek zaten baştan hata. Başka tarayıcı mı yok acaba ? Chrome tamam son derece stabil ve hızlı aynı zamanda en güvenilir bir tarayıcı. Fakat öyle ufak açıkları var ki chrome yüklemiyorum. Bazı eklentiler ile uyumluluk, ana sayfa değiştirme sorunu, geçmiş sorunu vb.

Programı yerin dibine öyle bir soktun ki saniyesinde soğudum lan.
Mozillaya geçeyim bari :wgl:

Geri