• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Reklamsız film

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler aşırı derece arşiv hastalıgım var herşeyi yedeklemeyi severim 6 tane 2 tb lik diskimi sonunda oyun müzik vs. doldurmayı başardım 2 tane 2 tb lik yeni disk aldım bunlarada film indirip doldurayım diyorum 720p den aşağı film indirmiyorum filmlerin konusunun hiçbir önemi yok oyun ve müzik indirirkende bu şekilde yaptım alakalı alakasız her türlü albümü klibi ve oyunu indirdim yine öyle yapicam zira bu yayınlanan içerikler yasal olmadığından 1 hafta en fazla 1 ay içinde teliften linkleri ölüyo aksiyon macera komedi korku bilim kurgu .... ve reklamsız site biliyosanız özelden ulaşırsanız çok makbule geçer :D

#edit: neden böyle bişey istiyosun reklamın ne zararı var 3 saniye duruyo gidiyo demeyin millet olarak mantığımızın durumu ortada adam milyonlarca dolarlık filmi çalıp emek hırsızlıgının allahını yaparken film üzerine "bu film www.site.com adına upload edilmiştir emeğe saygı için sadece bu adresten izleyin" yazıyo insan kendini gerizekalı gibi hissediyo :D

Son düzenleme:
Geri