• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Renaissance - Black Pearl Online (Küllerimizden Yeniden Doğduk)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLoss

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
123
YPYABA.png

2ev7zlu.jpg

Sayfamızı beğenin,bizi takip edin...​
https://www.facebook.com/MarvelGuild7
TS Adresimiz:78.135.110.24

znscqg.jpg

Guild Kurallarımız

1. Küfür ve Argo kesinlikle yasaktır
2. Grubumuzda~Guildimizde bulunan kişide kesinlikle Mikrofon olması şarttır. (Skype ve TeamSpeak kullanabilmek için)
3. Din,dil,ırk ayrımı yapmadan herkesin kendi görüşüne saygı duyulur. (Konusunu açan kesinlikle aramızda olamaz)
4. Yaş sınırlaması yoktur, büyük büyüğe büyük gibi - küçük küçüklüğünü bilip saygılı olmalıdır.
5. Eylem,siyası konuşmalar kesinlikle yasaktır. (Herkes kendi fikrini kendine saklasın, guild içine kesinlikle yansıtılmamalıdır.)
6. Gruba-Guilde dahil olduktan sonra master yada yetkili olan kişiyi dinlemeksizin kendi kafasına göre iş yapanlar kesinlikle aramızda olamazlar, kendilerine kapı her zaman kapalı kalır..

znscqg.jpg

Guild Amblem :
ivxve9.jpg
ibjhnb.jpg
Kuruluş Tarihi : 2014
Sıralama : 25/50

66au5t.jpg
Lyssa (Burak)
66au5t.jpg
AnqeL_Wizard (Semih)
66au5t.jpg
Andromakhe (Enes)
66au5t.jpg
Achilles (Deniz)
66au5t.jpg
Minerva (Oğuz)
66au5t.jpg
immortalR (Burhan)
66au5t.jpg
SpeeDKiLLs (Can)
66au5t.jpg
Eien (Kuddusi)
66au5t.jpg
ReadeR (Enes)
66au5t.jpg
Berserker
66au5t.jpg
Dynamo_
66au5t.jpg
Slinky (Melih)
66au5t.jpg
Das (Burak)
66au5t.jpg
Harmonia
66au5t.jpg
Oysh
66au5t.jpg
lNemesiSl
66au5t.jpg
Poisonblack
66au5t.jpg
BodyGym (Kudret)
66au5t.jpg
Fearless (İlker)
66au5t.jpg
Heretimk (Volkan)
66au5t.jpg
Leonidas (Kadir)
66au5t.jpg
TheForYou
66au5t.jpg
Mellorine
66au5t.jpg
xxDept
66au5t.jpg
InstantDeath

XWQXj7.jpg

Son düzenleme:
yaz beni ama nick söylemem kimse bilmemeli :D

----------

ama özel mesajta belirttiğim gibi pek aktivitelere katılamam guild içinde yapacağınız

Son düzenleme:
Beni de yaz Burak. 2. haftada bi deputy isterim ama Only FW odaklıyım biliyosun :D Nick vermiyim ümit bey uyarmış çalmasınlar :D

Ortam güzel olacak burakcım iyi düşündük bu kararı bakalım :)

Memo jns kursaydınız size gelirdim fakat kurmayacağınızı bildiğim için geçtim buraya :D sizde başlarsanız gelin güzel olur

Ben başlamayı düşünüyorum da ramazanda hem iş hem yaz okulu biraz sıkıntı olucak , etkinliklere falan pek katılamam genelde botta olur char akşam 10 dan sonra anca pc başına geçebilirim. :)

Ben başlamayı düşünüyorum da ramazanda hem iş hem yaz okulu biraz sıkıntı olucak , etkinliklere falan pek katılamam genelde botta olur char akşam 10 dan sonra anca pc başına geçebilirim. :)
Aynı benimde öyle stajım vs var akşamları tek vaktim var :D

Önceki konudada ismimi yazdırmıstım tekrardan yazabilirsin :D (ama mikrofonum yok sorun olucaksa yazma.)

Geri