• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Renaissance Heroes Türkiye

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
i6245651_pbzvby8i.gif

mgyjq.jpg

20120507_renheroes.png

Renaissance Heroes Türkiye Tanıtım

Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen Renaissance Heroes, Rönesans döneminde geçen bir MMOFPS oyunudur. ArkArena tarafından Türkçe dil desteği ile yayınlanacak olan oyunda, Rönesans döneminde yaşamış olan ve dünyanın gelmiş geçmiş en büyük deha ve sanatçılarından biri sayılan Leonardo Da Vinci'nin tasarımları baz alınarak geliştirilen silahlar yer alıyor.

Gerek haritalarıyla gerek kostümleriyle gerek de silahlarıyla dönemin özelliklerini başarıyla yansıtan oyunda balyoz, ok ve farklı özelliklerdeki barutlu silahlarıyla farklı oyun deneyimi sunuyor. Yüksek tempolu oynanışa sahip olan oyunda uçurumlar, zıplama rampaları ve çok katlı otamlar bulunuyor.

Grafikleriyle olmasa da oyun yapısıyla Quake 3'ü anımsatan Renaissance Heroes'da Ölüm Maçı, Takım Ölüm Maçı, Kaptı Kaçtı, Düello, Dalmaca, Hakimiyet ve Tek Silah olmak üzere 7 farklı oyun modu bulunuyor. Eğer isterseniz oyunu farklı zorluk derecelerindeki botlara karşı oynamanız da mümkün.

Arklı alanlarda uzmanlaşmış 8 çeşit karakterin yer aldığı oyunda toplam 8 ayrı harita bulunuyor. Görev sistemi de bulunan Renaissance Heroes'da tamamladığınız görevlere ve savaşlardaki becerinize göre 100'e yakın başarı kilidini açarak karakterinizi eliştirebiliyorsunuz.

mgyjq.jpg

ezgimmb2937.jpg

mgyjq.jpg

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Pentium 4 1.8GHz ya da Athlon XP 1700+
RAM : 1 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 3 GB
Ekran kartı :GeForce 210 ya da Radeon X600 Serisi(+256MB)
DirectX :DX 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4000+Edition
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 3 GB
Ekran kartı :GeForce GT 530 ya da Radeon HD 4670 1GB(+512MB)
DirectX :DX 9

mgyjq.jpg

[BILGI]Kapalı beta olarak 17 Nisanda açılan oyun Açık Beta ile 1 Hazirdanda sevdikleri ile buluşuyor. İyi eğlenceler. ! [/BILGI]

Geri