• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Replika Hakkında

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Beyler Facebook Gördünüz 150 200 TL Arasında Satılan 1 Sınıf Replika Telefonlara Kanıp Sipariş Vermeyin Telefon Yerine Elektironik Siğara Gönderiyorlar

Şuan Ben Elektironik Siğara Keyfini Çıkartıyorum mis gibi nikotinli :D

Hakklarında Yasal işlem başlatım ( 150 TLBenim için sorun degil Ama Başka Arkadaşlar Düşmesin Bu Duruma )

Şimdi Soracaksınız Niye Aldın Bu Telefonu

Merak Ettim nasıl bişey diye bu telefonlar ne oluyor diye gerçi göremedik telefonu olsun :D

geçmiş olsun ordaki yorumları okusaydın almazdın ^^ o reklamı görenler küfür ediyor

Kerim hayırlı olsun kardeşim nasıl sigaradan memnunmusun :evl:

çok memnum ya siğara içmem ama bu iyi sardı beni :D

----------

cok merak ediyosan elden al telefonlar güzelde sarj sıkıntısı var biraz

gerek yok artık alacamı aldım :)

----------

geçmiş olsun ordaki yorumları okusaydın almazdın ^^ o reklamı görenler küfür ediyor

ya ben araştırmadan almazdım birşey fakat ne yaparsın bir kere oldu hata artık Gerçi Yasal işlem başlatım Peşini Bırakmam bu işin :)

----------

keşke 150 TL umit abiye verseydim şimdi 2 Senelik VİP üyeliğim olacaktı :D

Geçmiş olsun , en azından sigara göndermişler internette okudum adamlara terlik göndermişlerdi :)

Kardeşim şaka maka geçmiş olsun.

Elektronik sigaralarda yasaklandı bazı ülkelerde zararlarından ötürü haberin olsun.

Geri