• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Replika Nedir Ne Zararı vardır ?

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Beyler Samsug Es 3 Mini Gördüm 169 TL Diyor ( Ürün 1. sınıf replikadır. Java işletim sistemine sahiptir. )

Bu Replika nedir ne gibi zararı ziyanı var açıklarmısınız bilgisi olan arkdaşlar :)

Replika bir ürünün taklitidir. Özellikleri gerçeğine göre çok ama çok düşüktür fakat görüntü olarak bire bir aynısını bile yapabiliyorlar . Yani hava için alacaksan '' replika '' almalısın :)

Replika bir ürünün taklitidir. Özellikleri gerçeğine göre çok ama çok düşüktür fakat görüntü olarak bire bir aynısını bile yapabiliyorlar . Yani hava için alacaksan '' replika '' almalısın :)

ya öyle gördüm 1 sınıf diyor birde :) verdim spiarş sırf denemek için bakim çin malı nasıl oluyor :)

----------

Bizim türklerin deyimiyle çin malı oluyor :D

yorum için tşkler ögrendim iyi oldu :D

Görüntüsü aynı ama özellikleri orjinaline göre çok çok düşük olan ürünlerdir mesela S4'de 2gb ram varsa replikada 100mb ram vardır diğer misal ise S4 de android işletim sistemi varsa replikada java vardır örnekler çoğaltılabilir.Çok önemli bir nokta var çoğu replikaların dokunmatiği berbat oluyor kullanılmayacak derecede o yüzden almamanı öneririm.

Java işletim sistemi nedir ya. :D

Hocam 169 TL'nin hepsi zarar bu ürüne, bana sorarsan. İnsanları kandırarak geçimlerini sağlıyorlar işte. Uzak durmanızı tavsiye ederim.

3 gün önce bi tanıdık almış galaxy s3 300 tlye kore malımı taivan malımı ne demiş 1 ayda garantisi varmış baktım fena değildi ama hiçbir zaman orjinalden şaşma ben
s3 mini adım 700 tlye 50 60 tl taksit veriyorum her ay bence taksitle orjin al :)

3 gün önce bi tanıdık almış galaxy s3 300 tlye kore malımı taivan malımı ne demiş 1 ayda garantisi varmış baktım fena değildi ama hiçbir zaman orjinalden şaşma ben
s3 mini adım 700 tlye 50 60 tl taksit veriyorum her ay bence taksitle orjin al :)

ya S4 HTC Telefonlarım var sadece merak ettim dedim sipariş verim ne bu replika ne özelige sahib megersem çin malıymış java ile çalışıyormuş sanırım anladıgım kadar :):)

Geri