• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Replika S3

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Bu konuyu bana açıklarmısınız beyler.Telefona ihtiyacım var arkadaşın bi tanesi satıyor ama replika hakkında pek bi bilgim yok yardım edebilirmisiniz acaba.

Telefon Samsung S3 Replika

Çakması kısaca eğer sağlamını alırsan orjinali ile farkını bulamazsın bende 1 tane replika iphone vardı arkadaki seri kodu applenin sitesine giriyordum orjinal gösteriyordu :D

Ama tavsiyem her zaman orjinalden yana.Alırsan pişman olurmusun olursun 1-2 sene dayanır.Alıyorsanda 1. kalite al 500-600 tl felan

Çakması kısaca eğer sağlamını alırsan orjinali ile farkını bulamazsın bende 1 tane replika iphone vardı arkadaki seri kodu applenin sitesine giriyordum orjinal gösteriyordu :D

Ama tavsiyem her zaman orjinalden yana.Alırsan pişman olurmusun olursun 1-2 sene dayanır.Alıyorsanda 1. kalite al 500-600 tl felan

İphone 4s 1 ay dayandı tel kapandı :D

Ablamın arkadaşında var S3 Replika, 500TL'ye almış.

Bir kere replikalarda Jelly Bean işletim sistemi yok. Saçma sapan bir android var.

Ekranı hiç dayanıklı değil, zaten ekranı kırmış. En ufak bir düşmede telefon gitti.

Ekranı Super Amoled'e yakışmıyor, çok sönük.

Uygulamaların çoğu kasmıyor.

Geri