• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Resim Font Bulma!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XnCN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
236
ei8ln9.png

Merhabalar arkadaşlar bir site buldum ve bu site gerçekden mükemmel desem haksız sayılmam herhalde.Bu site belirli bir resimdeki fontu bulmaya yarıyor.Gerçekden çok güzel ve başarılı bir site şimdi dersimize geçelim.

Öncelikle sitemize giriyoruz[resime tıklayın]

15711.png

İsterseniz gözat'a tıklayarak resiminizi bilgisayarınızdan seçebilirsiniz yada url yerine resim url girip continue'ye tıklayın.
VH7V.jpg

15711.png

Ben örnek olarak bu resimi kullanıcam.
MX6D.png

15711.png

Site harfleri tanıyor.Sizler alttaki kutucuğa hangi harfin oldugunu yazın ve contunie'ye tıklayın
2OKB.jpg

15711.png

Site karsımıza fontları cıkarıyor ve bizler sonuçları inceleyerek fontlarımızı buluyoruz.
JIAB.jpg

15711.png

Font isimini Defontta aratıp indirebilirsiniz.

İyi Forumlar

Geri