• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Resim

doncarlone41

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2011
Puanı
237
merhaba arkadaşlar kardeşimin fen dersi için slayt lazımmış fakat ben yapmayı bilmediğim için internetten paylaşılan fen sitesinden indirdim giriş kapağında öğrencinin ismi yazıyor ben değiştirmeyi bilmiyorum zahmet olmazsa değiştirip verebilirmisiniz aynı yazı fontu aynı şekil sadece ordaki ismi kaldırıp büyük harflerle okan acar yazmanızı istiyorum yasaksa lütfen silin konuyu kuralları okudum :(
kum2v.jpg

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar kardeşimin fen dersi için slayt lazımmış fakat ben yapmayı bilmediğim için internetten paylaşılan fen sitesinden indirdim giriş kapağında öğrencinin ismi yazıyor ben değiştirmeyi bilmiyorum zahmet olmazsa değiştirip verebilirmisiniz aynı yazı fontu aynı şekil sadece ordaki ismi kaldırıp büyük harflerle okan acar yazmanızı istiyorum yasaksa lütfen silin konuyu kuralları okudum :(
kum2v.jpg
Al beğenirse bunu kullansın :) kendi kardeşime bile yapmıyorum :D

http://d1303.hizliresim.com/17/7/kund3.jpg

ne yardımsever varmış burda ders konusunda.Zamanında dönem ödevleri için burdan yardım isteseydim belki şuan açıktan okuyo olmazdım. :D

Son düzenleme:
Yapmayı deneyeyim :)

----------

kvblt.png

Fazla uğraşamadım kardeşim kusura bakma

Geri